Trwają zapisy do VI Biegu Malucha. Najmłodsi pobiegną z pomocą dla Marcelka

0

To już 6. edycja charytatywnego wydarzenia. Celem tegorocznej imprezy jest wsparcie leczenia Marcelka Maliny, podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. W sobotę (23 września) na stadionie miejskim w Brzegu odbędzie VI Bieg Malucha!


Organizatorami imprezy są: Stowarzyszenie EDUKIDS, Szkoła Językowa Progress, Centrum Helen Doron Brzeg, Przedszkole Akademia Skrzata oraz Klub Sportowy Masters. Uczestnikami Biegu Malucha mogą być dzieci w wieku od 2 do 12 lat. Ilość uczestników jest ograniczona do pierwszych 120 osób. Rejestracja odbywa się poprzez stronę http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/435/vi-bieg-malucha-2017.html. Tam też znajdziemy regulamin i szczegółowe informacje.

Dystans biegu został podzielony na cztery kategorie wiekowe: 2-3 lat + z udziałem rodzica – 50m; 4-6 lat – 100m; 7-8 lat – 200m; 9-12 lat – 400m. Rejestracja i weryfikacja zawodników rozpocznie się o godzinie 10:00 na miejskim stadionie przy ul. Sportowej w Brzegu. Wszystkim uczestnikom biegu zostaną wręczone medale. Organizatorzy przygotowali również zabawy animacyjne i losowanie nagrody – roweru.