9. Piastowski Topspin za nami

0
351
Zwycięzca turnieju - Piotr Piasecki / Fot. Alicja Grubiak

Piotr Piasecki z Opola wygrał 9. turniej tegorocznej edycji cyklu turniejów tenisa stołowego Piastowski Topspin. Potwierdził tym samym swoją dominację (7. zwycięstwo na 9 turniejów) i powiększył prowadzenie w rankingu.


Drugie miejsce niespodziewanie zajął brzeżanin, Andrzej Andrzejewski, który w drodze do finału pokonał wyżej notowanych graczy. W rankingu najwyżej z brzeżan są Robert Wateha (3. miejsce) i Grzegorz Omelan (5. miejsce).

10 grudnia zostanie rozegrany ostatni tegoroczny turniej z cyklu Piastowski Topspin. W jego ramach odbędzie się także I Memoriał Zbigniewa Omelana, brzeskiego działacza sportowego, trenera siatkówki i organizatora sekcji tenisa stołowego na przełomie lat 80. i 90.

Wyniki turnieju rozegranego w dniu 26.11.2017r.:

Piasecki Piotr

Opole

80

pkt.
Andrzejewski Andrzej

Brzeg

70

pkt.
Jaszkowic Krzysztof

Kąty Opolskie

60

pkt.
Machoń Radosław

Opole

55

pkt.
Centner Mariusz

Żerniki Wrocławskie

50

pkt.
Wicher Robert

Żywocice

49

pkt.
Solski Tomasz

Oława

48

pkt.
Lepich Marcin

Gogolin

47

pkt.
Wateha Robert

Brzeg

45

pkt.
Muszkieta Tomasz

Oława

45

pkt.
Jarecka Marcelina

Jelcz-Laskowice

44

pkt.
Patrzałek Mateusz

Osiedle Skarbimierz

43

pkt.
Stopyra Krzysztof

Żerniki Wrocławskie

42

pkt.
Nossol Józef

Walce

41

pkt.
Szmidt Zbigniew

Łękota Opatowska

40

pkt.
Bagiński Michał

Łambinowice

39

pkt.
Gumuliński Piotr

Opole

38

pkt.
Pacek Marek

Brzeg

37

pkt.
Jarecka Malwina

Jelcz-Laskowice

36

pkt.
Gruszka Zbigniew

Grodziec

35

pkt.
Frączek Zbigniew

Wrocław

34

pkt.
Solski Bartłomiej

Oława

33

pkt.
Omelan Grzegorz

Brzeg

32

pkt.
Zasadziński Ewaryst

Wrocław

31

pkt.
Miś Robert

Wrocław

30

pkt.
Jarecki Gerard

Jelcz-Laskowice

29

pkt.
Krzyżanowski Wojciech

Pokój

28

pkt.
Szandarowski Michał

Nysa

27

pkt.
Szatny Marta

Opole

26

pkt.
Kruk Filip

Opole

25

pkt.
Stats Mateusz

Oława

24

pkt.
Lipiński Mikołaj

Brzeg

23

pkt.
Adamus Kacper

Opole

22

pkt.
Sikora Piotr

Brzeg

21

pkt.
Kubica Marta

Brzeg

20

pkt.
Borkowski Bartosz

Brzeg

19

pkt.

 

Po dziewięciu turniejach:

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

1.

Piasecki Piotr

80

80

80

60

80

80

80

80

620

2.

Machoń Radosław

41

55

70

46

44

70

47

55

428

3.

Wateha Robert

46

36

48

42

44

49

38

49

45

397

4.

Lepich Marcin

60

47

49

49

48

41

46

47

387

5.

Omelan Grzegorz

42

22

26

55

46

55

50

50

32

378

6.

Andrzejewski Andrzej

48

70

42

47

44

44

70

365

7.

Pacek Marek

55

46

38

44

42

31

42

37

335

8.

Izydorczyk Jan

50

50

55

55

50

70

330

9.

Patrzałek Mateusz

44

25

31

39

27

41

33

34

43

317

10.

Gruszka Zbigniew

28

41

36

36

34

39

37

35

286

11.

Matuszewski Jacek

44

47

37

38

45

43

254

12.

Wicher Robert

41

43

42

46

28

49

249

13.

Data Paweł

39

45

70

47

45

246

14-15.

Marchalewicz Wacław

37

30

41

48

46

41

243

Multan Jacek

38

40

34

43

41

47

243

16.

Krzyżanowski Wojciech

18

28

34

39

33

28

33

28

241

17.

Szmidt Zbigniew

36

32

24

26

32

26

40

216

18.

Gumuliński Piotr

34

34

43

34

30

38

213

19.

Stępień Tadeusz

43

35

44

48

42

212

20.

Kędra Ireneusz

40

33

29

35

39

32

208

21.

Centner Mariusz

42

55

60

50

207

22.

Mały Szczepan

60

50

60

31

201

23.

Piasecki Marek

49

30

60

60

199

24.

Zasadziński Ewaryst

70

49

47

31

197

25.

Jarecka Marcelina

45

49

55

44

193

26-27.

Stopyra Krzysztof

13

40

40

45

42

180

Łazor Agnieszka

35

23

35

31

31

25

180

28.

Jaszkowic Krzysztof

80

60

140

29.

Pacek Paweł

50

80

130

30.

Jarecki Gerard

32

29

39

29

129

31-32.

Miś Robert

48

48

30

126

Mały Anna

43

43

40

126

33.

Gumuliński Paweł

49

39

36

124

34.

Kokott Józef

39

40

38

117

35.

Kwaśnicko Wojciech

14

25

37

38

114

36.

Borkowski Bartosz

26

40

36

10

112

37.

Nossol Józef

29

36

41

106

38.

Linek Adam

21

45

37

103

39-40.

Jarecka Malwina

33

27

36

96

Zaremba Marcin

46

50

96

41.

Burek Jerzy

22

28

40

90

42.

Witoszyński Jerzy

29

32

26

87

43.

Górecki Bogusław

16

33

35

84

44.

Kwaśnicki Tomasz

11

16

28

23

78

45.

Muszkieta Tomasz

30

45

75

46.

Lipiński Mikołaj

23

27

23

73

47-48.

Klimek Piotr

70

70

Trojak Dawid

70

70

49.

Frączek Zbigniew

35

34

69

50.

Wodniak Ireneusz

38

30

68

51.

Gogol Andrzej

27

37

64

52-53.

Kącki Władysław

32

30

62

Maicher Bernard

31

31

62

54.

Banik Andrzej

60

60

55.

Wodniak Michał

20

34

54

56.

Kanwal Singh

17

33

50

57.

Stats Mateusz

25

24

49

58-59.

Solski Tomasz

48

48

Kasandra Jan

48

48

60.

Jędrzejak Patryk

47

47

61.

Wędzonka Janusz

19

27

46

62-63.

Cybulka Marzena

45

45

Nowicki Piotr

45

45

64.

Marchewski Wincenty

43

43

65.

Bagiński Michał

39

39

66.

Mazur Paweł

38

38

67-68.

Rogoziński Szymon

37

37

Kuźmiński Paweł

37

37

69.

Jonderko Braian

36

36

79-72.

Socha Dariusz

35

35

Rybczyński Dariusz

35

35

Koczorowski Michał

17

18

35

73-74.

Solski Bartłomiej

33

33

Baziak Hubert

33

33

75.

Kurowski Mariusz

32

32

76-77.

Waliduda Jarosław

29

29

Rajski Maciej

29

29

78-79.

Szandarowski Michał

27

27

Michniacki Franciszek

27

27

80.

Szatny Marta

26

26

81-82.

Kruk Filip

25

25

Kosmalski Jacek

25

25

83-86.

Świerzko Bartłomiej

24

24

Mazurów Piotr

24

24

Ciastoń Tomasz

24

24

Grabowski Andrzej

24

24

87.

Koch Grzegorz

23

23

88.

Adamus Kacper

22

22

89-90.

Sikora Piotr

21

21

Kokott Michał

21

21

91-92.

Kubica Marta

20

20

Kokott Jacek

20

20

93.

Adamczyk Zofia

19

19

94.

Studziński Jan

15

15

95.

Wicher Patryk

12

12