Piastowski Topspin: Wrocławianin najlepszy

0
fot. Alicja Grubiak

Ewaryst Zasadziński z Wrocławia wygrał 3. tegoroczny turniej tenisa stołowego z cyklu Piastowski Topspin. W finale Zasadziński pokonał Szczepana Małego z Gierałcic, dla którego był to pierwszy finał od ponad roku. Trzecie miejsce zajął Radosław Machoń z Opola.


Bardzo dobry występ zanotował brzeżanin Bartosz Borkowski. Trzynastolatek zajął czwarte miejsce, w pokonanym polu zostawiając między innymi Mariusza Centnera z Żernik Wrocławskich, zwycięzcę 2. turnieju.

W tabeli po 3 turniejach prowadzi Zasadziński (189 p.), przed Centnerem (177 p.) i Małym (170 p.). Najlepszy z brzeżan, Jacek Matuszewski, zajmuje 5. miejsce (144 p.)

Wyniki turnieju:

1.

Zasadziński Ewaryst

Wrocław

80

pkt.

2.

Mały Szczepan

Gierałcice

70

pkt.

3.

Machoń Radosław

Opole

60

pkt.

4.

Borkowski Bartosz

Brzeg

55

pkt.

5.

Miś Robert

Wrocław

50

pkt.

6.

Centner Mariusz

Żerniki Wrocławskie

49

pkt.

7.

Marchewski Wincenty

Jelcz-Laskowice

48

pkt.

8.

Matuszewski Jacek

Brzeg

47

pkt.

9.

Pacek Marek

Brzeg

46

pkt.

10.

Izydorczyk Jan

Opole

45

pkt.

11.

Rybczyński Dariusz

Zielęcice

44

pkt.

12.

Wateha Robert

Brzeg

43

pkt.

13.

Waliduda Jarosław

Brzeg

42

pkt.

14.

Andrzejewski Andrzej

Brzeg

41

pkt.

15.

Kokott Józef

Syców

40

pkt.

16.

Marchalewicz Wacław

Miłków

39

pkt.

17.

Gruszka Zbigniew

Grodziec

38

pkt.

18.

Jarecka Marcelina

Jelcz-Laskowice

37

pkt.

19.

Burek Jerzy

Syców

36

pkt.

20.

Rajskii Maciej

Czarnowąsy

35

pkt.

21.

Kędra Damian

Brzeg

34

pkt.

22.

Górecki Bogusław

Słupia

33

pkt.

23.

Krzyżanowski Wojciech

Pokój

32

pkt.

24.

Mikoś Zuzanna

Brynica

31

pkt.

25.

Omelan Grzegorz

Brzeg

30

pkt.

26.

Socha Dariusz

Brzeg

29

pkt.

27.

Adaszyński Mateusz

Niemodlin

28

pkt.

28.

Patrzałek Mateusz

Skarbimierz Osiedle

27

pkt.

29.

Kędra Ireneusz

Brzeg

26

pkt.

30.

Paluszkiewicz Jakub

Niemodlin

25

pkt.

31.

Kubica Marta

Brzeg

24

pkt.

32.

Kaczmarek Tomasz

Oława

23

pkt.

33.

Szmidt Zbigniew

Łąka Opatowska

22

pkt.

34.

Mikoś Mikołaj

Brynica

21

pkt.

35.

Gachowski Maciej

Oława

20

pkt.

36.

Kliś Martyna

Niemodlin

19

pkt.

37.

Kosielski Patryk

Oława

18

pkt.

 

Po trzech turniejach:

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

S

1.

Zasadziński Ewaryst

60

49

80

189

2.

Centner Mariusz

48

80

49

177

3.

Mały Szczepan

55

45

70

170

4.

Machoń Radosław

45

60

60

165

5-6.

Matuszewski Jacek

47

50

47

144

Izydorczyk Jan

44

55

45

144

7.

Wateha Robert

50

44

43

137

8.

Omelan Grzegorz

49

47

30

126

9.

Andrzejewski Andrzej

38

38

41

117

10.

Waliduda Jarosław

37

36

42

115

11.

Gruszka Zbigniew

29

39

38

106

12.

Borkowski Bartosz

42

55

97

13.

Krzyżanowski Wojciech

32

29

32

93

14.

Miś Robert

41

50

91

15.

Marchewski Wincenty

42

48

90

16.

Kędra Ireneusz

36

26

26

88

17.

Stępień Tadeusz

43

43

86

18.

Adaszyński Mateusz

22

32

28

82

19.

Gumuliński Piotr

80

80

20-21.

Marchalewicz Wacław

37

39

76

Jarecka Marcelina

39

37

76

22.

Pacek Marek

27

46

73

23-25.

Kaczmarek Tomasz

23

24

23

70

Lepich Marcin

70

70

Muszkieta Tomasz

70

70

26.

Kubica Marta

24

21

24

69

27-28.

Rajskii Maciej

33

35

68

Patrzałek Mateusz

41

27

68

29-30.

Kędra Damian

30

34

64

Stopyra Krzysztof

30

34

64

31.

Socha Dariusz

27

29

56

32.

Bega Krystian

48

48

33.

Paluszkiewicz Jakub

22

25

47

34-35.

Strzeja Andrzej

46

46

Mały Anna

46

46

36.

Rybczyński Dariusz

44

44

37-39.

Kokott Józef

40

40

Nossol Józef

40

40

Jarecki Gerard

40

40

40.

Burek Jerzy

36

36

41-42.

Wicher Robert

35

35

Gall Sebastian

35

35

43.

Gumuliński Paweł

34

34

44-45.

Górecki Bogusław

33

33

Frączek Zbigniew

33

33

46-48.

Mikoś Zuzanna

31

31

Bracki Tadeusz

31

31

Kwaśnicko Wojciech

31

31

49-50.

Witoszyński Jerzy

28

28

Huczuk Piotr

28

28

51.

Łastowski Grzegoorz

26

26

52-53.

Dziewierski Marian

25

25

Stats Mateusz

25

25

54.

Miller Lesław

23

23

55.

Szmidt Zbigniew

22

22

56-57.

Mikoś Mikołaj

21

21

Romanowski Paweł

21

21

58.

Gachowski Maciej

20

20

59.

Kliś Martyna

19

19

60.

Kosielski Patryk

18

18