Planowe zwycięstwo. Olimp z Tarczą

0

Grodkowski Olimp pojechał do Wrocławia dopełnić formalności, wprawdzie w zmaganiach sportowych każde rozstrzygniecie jest możliwe, ale w głowach grodkowian inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo nie było brane pod uwagę. Zapowiedź zgarnięcia całej puli 3 punktów okazała się łatwa,wprawdzie wynik nie był tak okazały jak w rundzie jesiennej, gdzie Olimp zwyciężył spokojnie i przyjemnie 15 bramkami.


W sobotnim spotkaniu zawodnicy Olimpu dominowali przez cały mecz nie pozwalając swoim przeciwnikom choćby na moment oddać prowadzenie. Dobra i rzetelna gra defensywy poparta mocną obsadą bramki, w której dobrymi interwencjami popisywali się Młoczyński i Muszak przy niezłej skuteczności grodkowskich snajperów Maciejewskiego i Prokopa okazała się doskonałą receptą na końcowy rezultat w którym grodkowianie pozostawili w pokonanym polu Śląsk Wrocław 26-21 .

Zespół Olimpu pokazał w tym meczu że umiejętności techniczne i solidne wybieganie to podstawy szczypiorniaka które pozwalają myśleć zwycięskich rezultatach .Przed grodkowianami otwiera się ogromna szansa awansu z pierwszego miejsca i żeby się tak stało w następnych spotkaniach zawodnicy Olimpu muszą pokazać cały swój charakter, serce ambicje i walkę, a wtedy radość może stać się nie do opisania.

Śląsk Wrocław Handball Team vs UKS Olimp Grodków21:26 (11:14)

Śląsk: Maciak, Wojciechowski – Urbańczak,Wróblewski 6, Seroczyński 2, Pomichter, Ciesiołkiewicz 2, Wołowiec, Unkell 3, Matyja, Parzonka 8, Biliński, Platt. Trener: Bartosz Wróblewski.
Kary: 6 minut Karne: 9/6

Olimp:  Młoczyński, Muszak – Maciejewski 7, Koszyk, Żubrowski, Chmiel 3, Prokop 6, Kolanko 4, Stępień, Świerczyński, Mierzwiński 1, Ogorzelec, Białożyt, Kulej 3, Turyniewicz, Hertel 2. Trenerzy – Grzegorz Malinowski, Piotr Mieszkowski. Kary: 6 minut Karne: 6/4

Sędziowie: Artur Lipka – Marcinowice, Marcin Walczak – Świdnica. Widzów: 60