Mistrzowie ringo i siatkarskich mikstów

0

Brzeskie Ringo i siatkówka plażowa mikstów rozpoczęły sobotnie rywalizacje w ramach Sportowego Plażowania na Stadionie. Przy kapryśnej pogodzie zespoły rywalizowały o zwycięstwa, puchary i nagrody. Mistrzostwa w 2018 roku dobywali Dariusz Kałuziński i Rafał Borowski w ringo oraz goście z Wołczyna Agnieszka Buchaniewicz i Kazimierz Kostera w siatkówce plażowej mikstów.


Wyniki Brzeskie Ringo

Eliminacje

Agnieszka Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Piotr Staśkiewicz – Julia Dzieduszyńska, Przemysław Dzieduszyński, Wojciech Dzieduszyński 15:11

Dariusz Kałuziński, Rafał Borowski – Agnieszka Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Piotr Staśkiewicz 15:7

Julia Dzieduszyńska, Przemysław Dzieduszyński, Wojciech Dzieduszyński – Dariusz Kałuziński, Rafał Borowski 15:6

Agnieszka Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Piotr Staśkiewicz – Julia Dzieduszyńska, Przemysław Dzieduszyński, Wojciech Dzieduszyński 15:10

Dariusz Kałuziński, Rafał Borowski – Agnieszka Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Piotr Staśkiewicz 15:17

Julia Dzieduszyńska, Przemysław Dzieduszyński, Wojciech Dzieduszyński – Dariusz Kałuziński, Rafał Borowski 6:15

1. Agnieszka Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Piotr Staśkiewicz 4 7 54:41

2. Dariusz Kałuziński, Rafał Borowski 4 6 51:45

3. Julia Dzieduszyńska, Przemysław Dzieduszyński, Wojciech Dzieduszyński 4 5 42:51

Finał

Agnieszka Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Piotr Staśkiewicz – Dariusz Kałuziński, Rafał Borowski 9:15

Końcowa kolejność

1. Dariusz Kałuziński, Rafał Borowski

2. Agnieszka Staśkiewicz, Jarosław Staśkiewicz, Piotr Staśkiewicz

3. Julia Dzieduszyńska, Przemysław Dzieduszyński, Wojciech Dzieduszyński

Wyniki siatkówki plażowej – Beach BALS Miksty

Eliminacje

Agnieszka Buchaniewicz, Kazimierz Kostera – Julia Dzieduszyńska, Wojciech Dzieduszyński 15:4

Julia Dzieduszyńska, Przemysław Dzieduszyński – Ewelina Klimek, Damian Dziura 8:15

Ewelina Klimek, Damian Dziura – Agnieszka Buchaniewicz, Kazimierz Kostera 9:15

Agnieszka Buchaniewicz, Kazimierz Kostera – Julia Dzieduszyńska, Przemysław Dzieduszyński 15:6

Julia Dzieduszyńska, Wojciech Dzieduszyński – Ewelina Klimek, Damian Dziura 17:15

Ewelina Klimek, Damian Dziura – Agnieszka Buchaniewicz, Kazimierz Kostera 4:15

1. Agnieszka Buchaniewicz, Kazimierz Kostera 4 8 60:23

2. Ewelina Klimek, Damian Dziura 4 5 43:55

3. Julia Dzieduszyńska, Przemysław Dzieduszyński, Wojciech Dzieduszyński 4 5 35:60

Finał

Agnieszka Buchaniewicz, Kazimierz Kostera – Ewelina Klimek, Damian Dziura 15:2

Końcowa kolejność

1. Agnieszka Buchaniewicz, Kazimierz Kostera

2. Ewelina Klimek, Damian Dziura

3. Julia Dzieduszyńska, Przemysław Dzieduszyński, Wojciech Dzieduszyński