Nocne święto koszykówki

0

KOSZYKÓWKA

W noc z 1 na 2 sierpnia, punktualnie o północy, na boisko Orlik przy ul. Słowiańskiej 18 w Brzegu wybiegli miłośnicy koszykówki. Zostali podzieleni na dwie drużyny – w znacznikach i bez znaczników. Prócz samych uczestników, licznie zjawili się także widzowie.

Spotkanie w początkowej fazie było bardzo zacięte, jednak wraz z biegiem czasu coraz mocniej zaznaczała się przewaga ekipy bez znaczników. Prym wiódł w niej duet Tomasz Pieszyński – Maciej Stępień, ten pierwszy wybrany został MVP całego meczu, rzucając aż 40 punktów i zapewniając swojemu zespołowi zwycięstwo 86:72.
W przerwie spotkania odbył się także konkurs rzutów za 3 punkty, w którym doszło do niezwykle wyrównanej rywalizacji, zwieńczonej dwiema dogrywkami, pomiędzy Kacprem Gąsiorem a Maciejem Stępniem. Ostatecznie górą było doświadczenie tego drugiego, który pokonał swojego rywala 7:5.
MVP oraz zwycięzca konkursu rzutów za 3 punkty nagrodzeni zostali statuetkami oraz drobnymi upominkami. Przy odbiorze nagrody Maciej Stępień postanowił docenić swojego rywala wręczając mu jeden ze swoich upominków.
Mecz odbywał się pod patronatem Starostwa Powiatowego w Brzegu. Organizator imprezy chciałby serdecznie podziękować za wykonanie zdjęć Annie Głogowskiej.

BEZ ZNACZNIKÓW vs ZNACZNIKI 86:72 (23:19, 24:10, 17:18, 22:15)

BEZ ZNACZNIKÓW: Tomasz Pieszyński 40, Maciej Stępień 19, Patryk Waligórski 10, Angelika Muszyńska 7, Aldona Stala 5, Łukasz Sokołowski 3, Igor Prorok 2, Joanna Mendrykiewicz.
ZNACZNIKI: Michał Kucharski 42, Kacper Gąsior 15, Tomasz Kubiak 11, Robert Lemieszczak 2, Anna Międzybrodzka 2, Agnieszka Gąsior, Renata Mozoła.