Zła passa trwa

0

LZS Starowice przegrał swój sobotni mecz z Pogonią Prudnik 1:0.

To już kolejny mecz, w którym zawodnicy ze Starowic stwarzali sytuacje bramkowe, których nie udało się wykorzystać, by zwiększyć swój dorobek punktowy. Do przerwy utrzymywał się wynik 0:0. LZS Starowice nie potrafił skutecznie wykończyć kilka dogodnych sytuacji także w drugiej części spotkania. Sytuacje bramkowe mieli m.in.: Arkadiusz Półchłopek i Grzegorz Stencel. Uderzać z dystansu próbowali także Maciej Bajor i Radosław Dembiński. Żaden z zawodników nie pokonał jednak bramkarza Pogonii Prudnik. Jedyną bramkę w meczu zdobył w 90. minucie Roman Forma, celnie uderzając z ok. 20 m.

Przed rozpoczęciem spotkania zawodnicy Pogonii Prudnik, z okazji 70-lecia klubu wręczyli pamiątkowe upominki trenerowi LZS-u Starowice Waldemarowi Sierakowskiemu, który we wcześniejszych latach współpracował z Prudnikiem.

Obecnie LZS Starowice znajduje się na 6. miejscu tabeli Saltex IV ligi. W sobotę zmierzy się ze swoim sąsiadem z tabeli LZS Kup, do którego traci tylko 1 punkt. Mecz rozpocznie się o godz. 13 na stadionie w Grodkowie.

Tego samego dnia zapraszamy także do hali sportowej w Grodkowie przy ulicy Sienkiewicza 29a, gdzie o godz. 09:00 rozpocznie się turniej piłki halowej orlików 2005 Starowice Cup 2015.
Pogoń Prudnik – LZS Starowice 1:0 (90` Roman Forma)
LZS Starowice: Krzysztof Wołkanowski, Grzegorz Rupental, Grzegorz Stencel, Mateusz Kuźniecow, Maciej Sacha, Paweł Olenkiewicz, Michał Łoziński, Mateusz Bębas (50` Szymon Mokrzycki), Maciej Bajor, Radosław Dembiński, Arkadiusz Półchłopek. Trener: Waldemar Sierakowski
Pogoń Prudnik: Tomasz Roskosz, Dawid Cajzner, Adam Churas, Roman Forma, Vitaliy Kudryk (87` Jakub Rysz), Vadym Mohyletskyi, Grzegorz Pietruszka, Marcin Rudzki (80` Mateusz Dziwisz), Patryk Surma (89` Marcel Fedorowicz), Marcin Wicher, Bartosz Wójtowicz. Trener: Dariusz Przybylski