Udane zakończenie rundy jesiennej

0

Po kilku nieudanych spotkaniach LZS Starowice wygrał sobotni mecz z LZS Kup 4:1.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0, chociaż Starowice kilkakrotnie zagroziły bramce przeciwnika. Sytuacji bramkowych nie wykorzystali m.in. Mateusz Kuźniecow i Grzegorz Stencel. Więcej emocji przyniosła druga część spotkania. Pierwsze minuty należały do przyjezdnych, którzy częściej atakowali bramkę Wołkanowskiego. W 59. minucie bramkarza gospodarzy pokonał Łukasz Bojar. Pierwszą bramkę dla Starowic zdobył dopiero w 70. minucie Michał Łoziński, który sprytnie skierował piłkę do siatki. Kolejną siedem minut później zdobył po prostopadłym podaniu Wojciech Papuga nie dając szans bramkarzowi gości. Na kolejnego gola nie trzeba było długo czekać. W 80. minucie trzecią bramkę dla Starowic strzelił Arkadiusz Półchłopek, sprytnie zwodząc w polu karnym obrońców LZS Kup. Ostatnia bramka ponownie należała do Papugi, który kolejny raz wykorzystał dobre prostopadłe podanie. Starowice mogły zwiększyć dorobek bramkowy, jednak nie udało wykorzystać się kilku dogodnych sytuacji.
Po zmianie ustawienia zespołu przez trenera widać było nową jakość gry.
LZS Starowice kończy rundę jesienną z dorobkiem 29 punktów.

LZS Starowice – LZS Kup 4:1 (59` Ł. Bojar, 70` M. Łoziński, 77`, 88` W. Papuga, 80` A. Półchłopek).
Skład LZS Starowice: Krzysztof Wołkanowski, Wojciech Papuga, Grzegorz Stencel (76` Bartłomiej Semik), Mateusz Kuźniecow, Maciej Sacha, Paweł Olenkiewicz, Grzegorz Rupental, Szymon Mokrzycki, Michał Łoziński, Radosław Dembiński, Arkadiusz Półchłopek. Trener- Waldemar Sierakowski.