Relacja z turnieju Oldboyów o Puchar Miasta Grodkowa

0

W Hali Sportowej im. Zdzisława Zielonki w Grodkowie Stowarzyszenie Piłki Ręcznej 4Ever Young Grodków, zorganizowało po raz drugi turniej o Puchar Miasta Grodkowa.


Do wzięcia udziału zaproszone zostały drużyny z Zawadzkiego, Kluczborka oraz Komprachcic. Grano systemem każdy z każdym. Emocji świetnie momentami niekonwencyjnej gry, nie było końca. Zgromadzeni na trybunach kibice mogli być zadowoleni.

Na boisku zaprezentowali się zawodnicy starsi wiekowo oraz młodsi, którzy z różnych przyczyn nie kontynuują swojej kariery w klubach. Mecze odbywały się w przyjacielskiej i sportowej atmosferze, na parkiecie można było poczuć prawdziwego ducha sportu.

Oprawa imprezy mogła zadowolić wszystkich uczestników, w holu hali przygotowano ciepły i smaczny poczęstunek, przy którym zawodnicy wymieniali poglądy na tematy związane z turniejem. Przegrani na osłodę swoich porażek mogli osłodzić się ciastem przy posiłkach.

Wyniki turnieju:

wyniki

Zdobywcy pierwszego miejsca - Stal Zawadzkie
Stal Zawadzkie – Zdobywcy pierwszego miejsca –
TurniejReczna_GRODKÓW-45
LKS Oldboy Komprachcice – zdobywcy drugiego miejsca
TurniejReczna_GRODKÓW-46
Gospodarz turnieju SPR 4Ever Young Grodków- zdobywcy trzeciego miejsca

 

TurniejReczna_GRODKÓW-44
Szczypiorniaka Kluczbork – ostatnie miejsce na turnieju

 

Turniej wygrał zespół Stali Zawadzkie. Drugie miejsce zdobyła drużyna LKS Oldboy Komprachcice, która miała w swoich szeregach najlepszego bramkarza Rafała Barańskiego. Trzecie miejsce przypadło dla gościnnych gospodarzy SPR 4EVER Young Grodków, ostatnie miejsce zajął Szczypiorniaka Kluczbork, z najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju  Dariuszem Lech.

Tabela Turnieju:

tabela

Galeria: