Legion Fight Team Brzeg. Brzescy wojownicy na zawodach w Obornikach Śląskich

0

16 kwietnia br. w Obornikach Śląskich odbyły się 107 zawody z cyklu ALMMA o Puchar Dolnego Śląska. Były to pierwszy start brzeskich wojowników i już z sukcesami. Na najniższym stopniu podium stanął Marek Skowron (kategoria wagowa 84 kg junior). Również trzecie miejsce zajął Piotr Goj (kategoria senior). Drugie miejsce w formule BJJ (77 kg) wywalczył Dawid Dorosz.

Trenerem brzeskiego klubu MMA jest Paweł Semba, który zajmuje się także instruktażem strzelectwa sportowego i dynamicznego. Paweł należy również do grupy kaskaderskiej kaskaderzy.pl. Legion Fight Team Brzeg istnieje już od około półtora roku. Grupa sportowców trenuje w Brzegu przy ulicy Wolności 27, gdzie odbywają się także zajęcia z samoobrony i gimnastyki sportowej.

Zajęcia MMA odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19. Samoobrona we wtorki i czwartki o godz. 19. Gimnastyka sportowa – sobota i niedziela od 9, a zajęcia ogólnorozwojowe w poniedziałki i piątki o godz. 17. Więcej informacji można znaleźć na klubowym profilu facebookowym.