KS Gredar Futsal Team Brzeg remisuje z KS Ekom Futsal Nnowiny 5:5 (2:3)

0

Zagorzałe spotkanie futsalu odbyło się w ramach III kolejki 1 Polskiej Ligi Futsalu. Mecz odbył się z lekkim opóźnieniem gości, ale nie miało to wpływu na ich grę. Przyjezdni bez większego zastanowienia po gwizdku ruszyli do ataku. Przed meczem piłkarze KS Gredar Futsal Team Brzeg uśmiechnęli się dla chorej Sandry.

Mało brakowało a przyjezdni wywieźli by z Oławskiej 2 komplet punktów. Na początku spotkania pierwsze bramki strzelili przyjezdni i prowadzili już 2:0. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:3.

W drugiej połowie brzescy piłkarze wyszli na prowadzenie, ale równie szybo ich radość z prowadzenia została powstrzymana. Przyjezdni doprowadzili do remisu 5:5. Po końcowej syrenie Brzeski zespół futsalu remisuje po zaciętym meczu.

Dzięki obronie dwóch rzutów karnych przez bramkarza Marcina Raczkowskiego w pierwszej i drugiej połowie udało się powstrzymać zespół od utraty dwóch bramek.

Uśmiech dla Sandry:

zdjecia-14-copy

KS Gredar Futsal Team Brzeg v.s. KS Ekom Futsal Nnowiny 5:5 (2:3)

Bramki: 15. Fabiszewski, 18. Boczarski, 27. Boczarski (kar.), 27. Kędra, 30. Boczarski

Futsal Team Gredar Brzeg: Raczkowski – Ożóg, Zajączkowski, Michalak, Kędra – Kuczyński, Dykus, Todić, Fabiszewski, Boczarski, Fabijaniak, Grochowski, Kucharski, Schwarz.

UKS Ekom Futsal Nowiny: Dobrodziej, Leski – Musiał, Korol, Paweł Markowicz, Szymkiewicz, Król, Lurzyński, Zacharski, Karczewski, Łabęcki, Piotr Markowicz

Sędziowie: Tomasz Sadowski, Bartłomiej Nowicki, Piotr Rybol