Gredar najlepszy w turnieju noworocznym

3

W sobotę w hali przy ulicy Oławskiej odbył się Noworoczny Ogólnopolski Turniej Futsalu Dzieci U8 o puchary OZPN i prezesa KS Gredar Brzeg Roberta Gorazdowskiego. Sponsorem głównym imprezy była firma pana Grzegorza Babijczuka, a patronat objął burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.


Wymienione osoby oraz czołowy gracz pierwszoligowej drużyny Gredaru Paweł Boczarski podczas zakończenia turnieju wręczali wszystkim zespołom puchary, pamiątkowe medale i słodycze. Udział w zawodach wzięło 8 drużyn,podzielonych na dwie grupy. Z obu grup 2 pierwsze drużyny wzięły udział w Lidze Mistrzów natomiast 3 i 4 w Lidze Europejskiej, co dało klasyfikację końcową,która wygląda następująco:

 

1.UKS SAP Gredar Team Brzeg

2.Gwiazda Ruda Śląska

3.Masters Brzeg

4.UKS SAP Brzeg

5.KS Orzeł Jelcz Laskowice

6.GAS Grodków

7.MGKS 1945 Oława

8.UKS Olimpijczyk Lewin Brzeski

 

Po rozegraniu 20 spotkań wszyscy udali się na pyszny obiad przygotowany przez organizatorów. Zawodnicy,trenerzy i rodzice mogli przez kilka godzin korzystać z bufetu i słodkości przygotowanych przez rodziców brzeskich chłopców,którym za to serdecznie dziękujemy. Pomysłodawcami i czuwającymi nad wszystkim byli Mariusz Andruchowicz i Robert Nowakowski. Całe zawody sędziował Janusz Dębski

 

Składy drużyn, które reprezentowały nasze miasto Brzeg:

UKS SAP Gredar Brzeg – Adamczyk Jakub,Andruchowicz Maciej,Bogdanik Szymon,Haręza Mateusz,Kotrys Kamil,Kozłowscy Kacper i Krystian,Pustowar Oliwier,Skibinski Mateusz,Skrzyniarz Kacper,Szczepański Daniel.

Masters Brzeg – Bednarski Rafał,Chorążyczewski Aleksander,Kaszczyszyn Mariusz,Dudek Kacper,Safarewicz Radosław,Wasylik Patryk,Węgier Dominik i Paweł.

UKS SAP Brzeg – Andruchów Michał, Gardas Miłosz,Kopij Patryk, Lebiedziejewski Natan,Malinowski Mateusz,Michalak Krzysztof,Rakociński Leon,Sobczuk Nikodem,Szutkowski Kacper, Tadała Marcel.