3 złote medale Natalii Bajor na Mistrzostwach Województwa

0

12 lutego w Hali  Sportowej imienia Andrzeja Grubby w Brzegu Dolnym odbyły sie Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Ślaska Seniorów w tenisie stołowym. W mistrzostwach wzięło udział 25 seniorek i 58 seniorów w trzech kategoriach: grze pojedynczej, grze podwójnej i grze mieszanej. Prawdziwą gwiazdą tych mistrzostw była brzeżanka Natalia Bajor {reprezentująca KU AZS UE Wrocław}, która wystartowała we wszystkich 3. konkurencjach i zdobyła komplet złotych medali i tytuły mistrzyni Dolnego Śląska.

W grze pojedynczej Natalia w finale pokonała 3-2 Annę Węgrzyn (UKS MLKS Śnieżnik Stronie Ślaskie. W grze podwójnej nasza zawodniczka, grając w parze z koleżanką klubową Sandrą Wabik pokonały 3-1 w finale siostry – blizniaczki Annę i Katarzynę Węgrzyn ze Stronia Śl., a w grze mieszanej nasza zawodniczka wystąpiła wspólnie z Nestorem Wasylkowskim (LKS Odra Głoska) i w finale pokonali 3-2 parę Ada Jończyk (KU AZS UE Wrocław/ Michał Moczko (UKS Dwunastka Wrocław). Dobra forma brzeżanki, to dobry prognostyk przed 85. Indywidualnymi Mistrzostwami Polski, które w dniach 03-05 marca odbędą sie w Częstochowie. W tych mistrzostwach wystartuje równiez inny brzeżanin Michał Galas (Klub AZS PWSZ Nysa).