1
Mistrzowie  MMP '17 w grze mieszanej - N.Bajor i T.Kotowski.
Materiał wyborczy KWW Krzysztofa Grabowieckiego
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

W Białymstoku rozegrano w dniach 07-09 kwietnia 29. młodzieżowe mistrzostwa Polski w tenisie stołowym (zawodniczki urodzone w latach 1996-98). Absolutną dominacją wykazała się brzeżanka Natalia Bajor, która reprezentowała KU AZS UE Wrocław i w cuglach wygrała grę indywidualną, zdobywając złoty medal i mistrzostwo Polski. W finale Natalia pokonała 4-0 (6,6,4,4) swoją koleżankę klubową Paulinę Knyszewską.

Brzeżanka powtórzyła więc swój sukces z ub.roku kiedy również zdobyła tytuł mistrzyni Polski i również pokonując w finale 4-1 koleżankę klubową Sandrę Wabik. Piąta zawodniczka młodzieżowych mistrzostwa Europy z tego roku bedzie jeszcze miała szanse na zdobycie podobnych tytułów w przyszłym roku. Nasza pingpongistka została też mistrzynią Polski w grze mieszanej, wspólnie z Tomaszem Kotowskim (KST Energa – Manekin) Toruń, pokonując w finale  3-1 (7,-7,4,6) parę P. Knyszewska/Marek Badowski (KS Gwiazda Bydgoszcz).

Materiał wyborczy KWW ŁĄCZY NAS BRZEG - GRZEGORZ CHRZANOWSKI
Materiał wyborczy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

Do tych sukcesów Natalia dorzuciła jeszcze brąz w grze podwójnej, razem z P.Knyszewską ulegając o wejście do finału 2-3 (-6,13,11,-4,-7) parze Aleksandra Falarz (KS Bronowianka Kraków)/Joanna Kiedrowska (UKS Chrobry Międzyzdroje). W sumie w ciągu 3. dni nasza zawodniczka rozegrała w trzech konkurencjach aż 13 pojedynków, w tym 12 wygrywając  i uzyskując bilans setów 43-6.