Grodkowski Piknik Piłkarski – Majówka 2017

0

3 maja na Stadionie Miejskim w Grodkowie odbył się Piknik Piłkarski rocznika 2008 i młodszych. Organizatorem turnieju była Grodkowska Akademia Sportu


Młodym piłkarzom najbardziej mogła przeszkadzać jedynie pogoda, ponieważ turniej był pełny sportowych emocji i rywalizacji między zespołami. Wszystkie drużyny spisały się na medal, lecz zwycięska mogła zostać tylko jedna drużyna, do samego końca nie było pewne kto stanie na najwyższym miejscu, bowiem trzy zespoły zgromadziły podobną ilość punktów,a o końcowym rezultacie musiał zadecydować bilans bramek.

Podczas tegorocznej edycji Pikniku Piłkarskiego wszystkie drużyny rywalizowały również w przeciąganiu liny co urozmaiciło czas w wolnej chwili, między spotkaniami i dostarczyło dodatkową zabawę. Każdy z uczestników po zakończeniu turnieju otrzymał pamiątkowy medal. Można śmiało powiedzieć, że każdy z uczestników był zwycięzcą.

W turnieju GAS Grodków wzięły udział zespoły:

– MKS Czarni Jelcz – Laskowice
– Czarni Otmuchów
– Sporting Nysa
– LZS Starowice
– GKS Grodków
– GAS Grodków

 

Organizatorzy są bardzo wdzięczni przybyłym drużyną, rodzicom, trenerom jak również zgromadzonej publiczności, która dopingowała zawodników na boisku.