W niedzielę (14.05), został rozegrany już 5. turniej tenisa stołowego „Piastowski TOPSPIN”. Szósty turniej zostanie rozegrany w dniu 11.06.2017r. w hali sportowej PSP nr 3 w Brzegu przy ul. Powstańców Śląskich o godz. 9.00. Poniżej prezentujemy zdjęcie (fot. Alicja Grubiak) z finałowej rozgrywki oraz aktualną tabelę klasyfikacji rankingowej.


IMG_6894 (Kopiowanie)

Komunikat nr 5

z otwartego Turnieju Tenisa Stołowego

„PIASTOWSKI TOPSPIN”

rozegranego w dniu 14.05.2017r.

 

Wyniki turnieju:

 

1.

Pacek Paweł

Brzeg

80

pkt.

2.

Trojak Dawid

Nysa

70

pkt.

3.

Piasecki Piotr

Opole

60

pkt.

4.

Izydorczyk Jan

Opole

55

pkt.

5.

Lepich Marcin

Gogolin

50

pkt.

6.

Zaremba Marcin

Opole

49

pkt.

7.

Marchalewicz Wacław

Miłków

48

pkt.

8.

Data Paweł

Krapkowice

47

pkt.

9.

Omelan Grzegorz

Brzeg

46

pkt.

10.

Linek Adam

Krapkowice

45

pkt.

11.

Wateha Robert

Brzeg

44

pkt.

12.

Wicher Robert

Żywocice

43

pkt.

13.

Pacek Marek

Brzeg

42

pkt.

14.

Multan Jacek

Łosiów

41

pkt.

15.

Kokott Józef

Syców

40

pkt.

16.

Krzyżanowski Wojciech

Pokój

39

pkt.

17.

Matuszewski Jacek

Brzeg

38

pkt.

18.

Rogoziński Szymon

Nysa

37

pkt.

19.

Gruszka Zbigniew

Grodziec

36

pkt.

20.

Kędra Ireneusz

Brzeg

35

pkt.

21.

Gumuliński Piotr

Opole

34

pkt.

22.

Baziak Hubert

Nysa

33

pkt.

23.

Kurowski Mariusz

Nysa

32

pkt.

24.

Łazor Agnieszka

Brzeg

31

pkt.

25.

Kącki Władysław

Słupia

30

pkt.

26.

Rajski Maciej

Czarnowąsy

29

pkt.

27.

Burek Jerzy

Syców

28

pkt.

28.

Patrzałek Mateusz

Skarbimierz Osiedle

27

pkt.

29.

Szmidt Zbigniew

Łękota Opatowska

26

pkt.

30.

Kosmalski Jacek

Słupia

25

pkt.

31.

Ciastoń Tomasz

Nysa

24

pkt.

32.

Lipiński Mikołaj

Brzeg

23

pkt.

Po pięciu turniejach:

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

S

1.

Piasecki Piotr

80

80

80

60

300

2.

Pacek Marek

55

46

38

44

42

225

3.

Wateha Robert

46

36

48

42

44

216

4.

Machoń Radosław

41

55

70

46

212

5.

Izydorczyk Jan

50

50

55

55

210

6.

Andrzejewski Andrzej

48

70

42

47

207

7.

Lepich Marcin

60

47

49

50

206

8.

Data Paweł

39

45

70

47

201

9.

Multan Jacek

38

40

34

43

41

196

10.

Omelan Grzegorz

42

22

26

55

46

191

11.

Stępień Tadeusz

43

35

44

48

170

12-13.

Matuszewski Jacek

44

47

37

38

166

Patrzałek Mateusz

44

25

31

39

27

166

14.

Marchalewicz Wacław

37

30

41

48

156

15.

Gumuliński Piotr

34

34

43

34

145

16.

Gruszka Zbigniew

28

41

36

36

141

17.

Piasecki Marek

49

30

60

139

18.

Kędra Ireneusz

40

33

29

35

137

19.

Pacek Paweł

50

80

130

20-21.

Łazor Agnieszka

35

23

35

31

124

Gumuliński Paweł

49

39

36

124

22-23.

Krzyżanowski Wojciech

18

28

34

39

119

Zasadziński Ewaryst

70

49

119

24.

Szmidt Zbigniew

36

32

24

26

118

25.

Mały Szczepan

60

50

110

26.

Zaremba Marcin

46

49

95

27.

Wicher Robert

41

43

84

28.

Jaszkowic Krzysztof

80

80

29.

Kokott Józef

39

40

79

30.

Trojak Dawid

70

70

31-32.

Linek Adam

21

45

66

Borkowski Bartosz

26

40

66

33.

Gogol Andrzej

27

37

64

34-35.

Kącki Władysław

32

30

62

Maicher Bernard

31

31

62

36.

Banik Andrzej

60

60

37.

Stopyra Krzysztof

13

40

53

38-39.

Burek Jerzy

22

28

50

Kanwal Singh

17

33

50

40.

Górecki Bogusław

16

33

49

41.

Kasandra Jan

48

48

42.

Jędrzejak Patryk

47

47

43.

Wędzonka Janusz

19

27

46

44-46.

Cybulka Marzena

45

45

Nowicki Piotr

45

45

Jarecka Marcelina

45

45

47.

Mały Anna

43

43

48.

Centner Mariusz

42

42

49.

Kwaśnicko Wojciech

14

25

39

50-51.

Mazur Paweł

38

38

Wodniak Ireneusz

38

38

52-53.

Rogoziński Szymon

37

37

Kuźmiński Paweł

37

37

34-55.

Rybczyński Dariusz

35

35

Koczorowski Michał

17

18

35

56-57.

Baziak Hubert

33

33

Jarecka Malwina

33

33

58-59.

Kurowski Mariusz

32

32

Jarecki Gerard

32

32

60-61.

Rajski Maciej

29

29

Nossol Józef

29

29

62.

Kwaśnicki Tomasz

11

16

27

63.

Kosmalski Jacek

25

25

64-65.

Ciastoń Tomasz

24

24

Grabowski Andrzej

24

24

66-67.

Lipiński Mikołaj

23

23

Koch Grzegorz

23

23

68.

Kokott Michał

21

21

69-70.

Kokott Jacek

20

20

Wodniak Michał

20

20

71.

Adamczyk Zofia

19

19

72.

Studziński Jan

15

15

73.

Wicher Patryk

12

12

 

Szósty turniej zostanie rozegrany w dniu 11.06.2017r. w hali sportowej PSP nr 3 w Brzegu przy ul. Powstańców Śląskich o godz. 9.00

Sędzia Turnieju

Zdzisław Grobelski