Dwa medale pięściarzy

0
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
Materiał wyborczy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość

W dniach 11-13 kwietnia, w Ziębicach, odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska juniorów w boksie. W turnieju wzięli udział zawodnicy z Klubu Bokserskiego Orlik Brzeg.

Materiał wyborczy KWW Krzysztofa Grabowieckiego

Nasi pięściarze przywieźli 2 brązowe medale. W kat. do 69 kg. Bartosz Smolak i w kat. do 81 kg. Karol Logyan. Dla Bartka był to pierwszy tak ważny turniej, gdyż jest dopiero początkującym zawodnikiem. Przegrał dopiero w półfinale z bardzo doświadczonym zawodnikiem Gwardii Wrocław Kamilem Urbańskim.
Karol Logyan nie do końca spełnił swoje oczekiwania, bo zdobył tylko brązowy medal, a w zeszłym roku, w Dziadowej Kłodzie, wywalczył Mistrzostwo Dolnego, co dało mu dodatkowo awans na Mistrzostwa Polski. Pozostali nasi zawodnicy: Borys Andrzejewski i Grzegorz Rybak przegrali swoje walki w ćwierćfinale i zajęli piąte miejsca.
Od 6 maja klub prowadzi nabór roczników od 1999 do 2002. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na treningi do sali przy ul. Oławskiej 2A o godz.18:00, oraz do odwiedzenia naszej strony na Facebooku – Klub Bokserski Brzeg. Klub liczy też na zainteresowanie sponsorów, którzy chcieliby wesprzeć naszą sekcję.