Lewin Brzeski sprzedaje atrakcyjne działki letniskowe nad wodą

0

W czwartek (3 sierpnia) ruszą pierwsze przetargi na sprzedaż działek letniskowych na terenach rekreacyjnych w gminie Lewin Brzeski. Nieruchomości położone są w otoczeniu zbiorników wodnych po byłych wyrobiskach kruszywa naturalnego. Chodzi o żwirownie pomiędzy Ptakowicami a Kantorowicami.


– Posiadamy około 100 działek letniskowych w bardzo atrakcyjnym położeniu. Grunty znajdują się pomiędzy dwoma zbiornikami wodnymi, teren jest uzbrojony w prąd, a na każdej działce można samemu rozbić studnię kopaną i szczelne szambo – mówi Artur Kotara, burmistrz Lewina Brzeskiego.

– Działki zostały podzielone na powierzchnie od 4 do 8 arów, ale średnia wielkość wynosi ok. 5 arów. Zaznaczę, że teren jest położony w bardzo dobrej lokalizacji, 4km od Lewina Brzeskiego, 18 km od Brzegu. W czwartek ruszamy z pierwszymi przetargami i sukcesywnie będziemy ogłaszać kolejne – dodaje włodarz Lewina Brzeskiego.

Tereny rekreacyjne w pobliżu dawnych żwirowni – to nie lada gratka dla miłośników pływania, wędkowania, biwakowania, czy letniego odpoczynku. Ceny wywoławcze wahają się w zależności od powierzchni danej działki i wynoszą ok. 3 500 zł za 1 ar.

MAPA DZIAŁEK >>>  TUTAJ  <<<

tereny inwestycyjne