LIGA OKRęGOWA
Grupa I
Polonia Domaszowice – Odra II Opole 3:0 vo
XXVI kolejka: Odra II Opole – LZS Gronowice 5:1; Olimpia Lewin B. – Śląsk Łubniany 4:1; BTP Piast Brzeg – Orzeł Źlinice 3:1; Piast Strzelce . – LZS Mechnice 2:0; Małapanew Ozimek – Hetman Byczyna 1:1; Piomar Przywory – MKS II Kluczbork 2:0; Pogoń Łosiów – Polonia Domaszowice 6:2; LZS Grodziec – Unia Kolonowskie 1:3 1. Olimpia Lewin Brzeski 26 61 77:24
2. Śląsk Łubniany 26 58 87:29
3. BTP Piast Brzeg 26 55 63:26
4. Orzeł Źlinice 26 44 52:36
5. LZS Mechnice 26 42 47:31
6. Odra II Opole 26 39 37:41
7. Piomar Przywory 26 37 46:41
8. MKS II Kluczbork 26 37 45:41
9. Piast Strzelce Op. 26 37 36:33
10. Pogoń Łosiów 26 34 45:55
11. Unia Kolonowskie 26 28 36:54
12. LZS Grodziec 26 28 38:66
13. Małapanew Ozimek 26 25 24:46
14. Polonia Domaszowice 26 24 36:52
15. LZS Gronowice 26 22 31:78
16. Hetman Byczyna 26 19 21:68
Grupa II
XXVI kolejka: Unia Reńska W. – Czarni Otmuchów 0:2; LZS Obrowiec – Unia Krapkowice 1:0; Orzeł Dzierżysław – Polonia Głubczyce 0:3; LZS Piątkowice – LZS Rusocin 3:5; GKS Grodków – Sparta Paczków 4:1; Racłavia Racławice – Naprzód Niezdrowice 0:1; LZS Walce – Victoria Cisek 0:4; LZS Goświnowice – Pogoń Prudnik 3:3
1. Victoria Cisek 26 61 75:25
2. LZS Obrowiec 26 54 54:22
3. GKS Grodków 26 50 51:40
4. Sparta Paczków 26 46 53:41
5. LZS Rusocin 26 40 62:53
6. Racłavia Racławice 26 39 42:30
7. Naprzód Niezdrowice 26 38 49:50
8. Polonia Głubczyce 26 37 37:37
9. Czarni Otmuchów 26 36 47:56
10. LZS Walce 26 35 37:44
11. Unia Reńska Wieś 26 34 36:39
12. Orzeł Dzierżysław 26 33 46:42
13. Pogoń Prudnik 26 23 39:53
14. Unia Krapkowice 26 21 26:56
15. LZS Goświnowice 26 20 38:75
16. LZS Piątkowice 26 16 43:72
KLASA A
Grupa II
XXIII kolejka: Victoria Dobrzyń – LZS Popielów 0:1; LZS Kępa – Sokół Niemodlin 3:3; Czarni Korfantów – Rekapol Kościerzyce 1:3; Rodło Opole – Unia Tułowice 1:3; ZKS Górażdże – TOR II Dobrzeń Wlk. 6:1; Skalnik Tarnów Op. – Polonia Karłowice 5:2; Odra Kąty Op. – Skalnik II Gracze3:0 v.o.
1. Unia Tułowice 23 55 73:26
2. Victoria Dobrzyń 23 55 69:22
3. LZS Popielów 23 46 59:32
4. ZKS Górażdże 23 45 54:27
5. Czarni Korfantów 23 37 50:41
6. Skalnik Tarnów Op. 23 33 39:42
7. LZS Kępa 23 32 47:37
8. Rodło Opole 23 32 53:57
9. Rekapol Kościerzyce 23 30 42:55
10. Polonia Karłowice 23 28 45:48
11. Sokół Niemodlin 23 25 51:60
12. TOR II Dobrzeń Wlk. 23 20 27:49
13. Odra Kąty Op. 23 18 31:69
14. Skalnik II Gracze 23 3 15:90
Grupa IV
XXIII kolejka: Unia Głuchołazy – LZS Kamienica 3:2; LZS Kałków – Orzeł Olszanka 3:1; LZS Konradowa – LZS Polski Świętów 0:2; Metalowiec Łambinowice – Rolnik Lasocice 7:0; LZS Karłowice – LZS Ścinawa Nyska 2:5; Agfa Prusinowice – Sudety Burgrabice 2:5; LZS Kopice- LZS Jasienica 4:4
1. Unia Głuchołazy 23 67 96:30
2. LZS Jasienica 23 50 78:38
3. Orzeł Olszanka 23 44 79:52
4. Sudety Burgrabice 23 40 76:47
5. Agfa Prusinowice 23 39 45:37
6. LZS Ścinawa Nyska 23 39 46:40
7. LZS Kałków 23 38 62:47
8. LZS Karłowice 23 29 61:60
9. LZS Konradowa 23 26 41:46
10. LZS Kamienica 23 24 62:63
11. LZS Kopice 23 21 46:77
12. Metalowiec Łambinowice 23 19 35:78
13. LZS Polski Świętów 23 18 40:75
14. Rolnik Lasocice 23 8 32:109
KLASA B
Bolko Kruszyna/Prędocin – LZS Młodoszowice 3:0 vo
XXII kolejka: Zryw Szydłowice – Bolko Kruszyna0:9; LZS Jankowice Wlk. – Parkowa Kantorowice 1:2; Sokół Małujowice – Skorpion Lubsza 2:1; LZS Młodoszowice – Burza Lipki 0:9; KS Skarbimierz – LZS Łukowice Brz. 2:3; LZS Starowice – Błękitni Przecza 7:2; Polonia Przylesie – LZS Przylesie Dln. 2:1
1. Burza Lipki 22 58 78:16
2. Sokół Małujowice 22 46 56:34
3. LZS Starowice 22 45 63:40
4. Skorpion Lubsza 22 36 50:31
5. LZS Przylesie Dln. 22 33 47:43
6. Polonia Przylesie 22 32 58:38
7. Bolko Kruszyna 22 32 58:52
8. LZS Jankowice Wlk. 22 28 49:42
9. LZS Łukowice Brz. 22 27 47:56
10. KS Skarbimierz 22 25 35:53
11. Parkowa Kantorowice 22 25 47:66
12. Błękitni Przecza 22 24 48:62
13. Zryw Szydłowice 22 13 24:71
14. LZS Młodoszowice 22 8 25:81
KLASA C
Grupa I
XII kolejka: LZS Wierzbna – LZS Wójtowice 3:2; LZS Gałążczyce – LZS Gnojna 9:7; LZS Nowa Wieś Mała – KS Wojsław 0:3 v.o
1. KS Wojsław 11 30 74:20
2. LZS Wierzbna 11 18 37:38
3. LZS Wójtowice 10 17 51:25
4. LZS Wierzbnik 10 17 22:27
5. LZS Gałążczyce 10 13 32:44
6. LZS Gnojna 10 5 24:70
7. LZS Nowa Wieś Mała 10 4 20:36
Grupa II
Pogoń II Łosiów – LZS Żłobizna 3:2
XII kolejka: GKS II Michałów – KS Pawłów 1:4; LZS Czeska Wieś – Pogoń II Łosiów 2:2; LZS Żłobizna – LZS Zwanowice 12:0
1. Pogoń II Łosiów 10 26 36:12
2. LZS Żłobizna 11 21 36:17
3. LZS Obórki 10 16 29:20
4. KS Pawłów 11 13 26:32
5. GKS II Michałów 10 10 19:34
6. LZS Zwanowice 10 10 15:35
7. LZS Czeska Wieś 10 6 19:30
OPOLSKA LIGA JUNIORóW
MKS Kluczbork – Rodło Opole 1:3
XXVI kolejka: Polonia Pogórze – LZS Leśnica 4:5; LZS Domaszkowice – BTP Piast Brzeg 1:2; Motor Praszka – Polonia Głubczyce 1:0; Polonia Głuchołazy – RTS Koźle Rogi 2:2; Odra Opole – OKS Olesno 3:1; LZS Stare Koźle – TOR Dobrzeń Wlk. 2:1; Start Namysłów – MKS Kluczbork 0:3; Rodło Opole – Koksownik Zdzieszowice 2:0
1. Rodło Opole 26 71 83:20
2. Odra Opole 26 54 67:33
3. MKS Kluczbork 26 52 78:28
4. Koksownik Zdzieszowice 26 52 54:25
5. RTS Koźle Rogi 26 46 51:37
6. LZS Leśnica 26 41 73:62
7. Polonia Pogórze 26 37 51:41
8. LZS Stare Koźle 26 35 40:47
9. Start Namysłów 26 34 35:52
10. OKS Olesno 26 33 53:62
11. TOR Dobrzeń Wlk. 26 29 28:40
12. Motor Praszka 26 29 32:56
13. BTP Piast Brzeg 26 28 36:63
14. Polonia Głubczyce 26 22 25:47
15. Polonia Głuchołazy 26 17 35:79
16. LZS Domaszkowice 26 14 22:71
II LIGA JUNIORóW
Grupa nyska
XXI kolejka: Sudety Burgrabice – Polonia Nysa 0:3 v.o; Unia Reńska Wieś – KS Wojsław 2:2; Olimpia Lewin Brzeski – Sparta Paczków 3:3; Czarni Otmuchów – LZS Konradowa 4:0; LKS Goświnowice – Plon Skoroszyce 3:4; GKS Grodków – LZS Trzeboszowice 3:0 v.o.; LKS Biała Nyska – LZS Żłobizna 5:1
1. Czarni Otmuchów 21 57 82:14
2. Polonia Nysa 21 55 100:27
3. KS Wojsław 21 50 98:39
4. Unia Reńska Wieś 21 47 66:35
5. LZS Konradowa 21 35 58:46
6. Olimpia Lewin Brzeski 21 33 53:46
7. GKS Grodków 21 31 55:39
8. Plon Skoroszyce 21 31 60:65
9. Sparta Paczków 21 30 53:64
10. LKS Biała Nyska 21 23 47:73
11. LKS Goświnowice 21 13 32:72
12. LZS Żłobizna 21 12 28:87
13. Sudety Burgrabice 21 7 13:88
14. LZS Trzeboszowice 21 6 28:78
KLASA A JUNIORóW
XVIII kolejka: KS Skarbimierz – LZS Łukowice 6:1; Burza Lipki – Skorpion Lubsza 4:8; Orzeł Olszanka – Pogoń Łosiów 7:2; Sokół Małujowice – Polonia Przylesie 5:3; KS Pawłów – LZS Przylesie D. 4:4
1. Skorpion Lubsza 16 44 70:19
2. KS Skarbimierz 16 42 73:16
3. Pogoń Łosiów 16 28 64:40
4. LZS Łukowice 16 28 80:60
5. Burza Lipki 16 28 76:56
6. Orzeł Olszanka 16 27 69:35
7. LZS Przylesie D. 16 22 52:50
8. Polonia Przylesie 16 9 28:71
9. Sokół Małujowice 16 6 23:106
10. KS Pawłów 16 2 28:110
OPOLSKA LIGA JUNIORóW MŁODSZYCH
Pomologia Prószków – Rodło Opole 1:3
XIX kolejka: Swornica Czarnowąsy – LZS Proślice nie odbył się Hetman Byczyna – Odra Opole 0:3 v.o; Start Namysłów – Pogoń Prudnik 3:0 v.o.; MKS Kluczbork – OKS Olesno 1:0; Fortuna Głogówek – Rodło Opole 0:3 v.o; BTP Piast Brzeg – Pomologia Prószków 5:1
1. Odra Opole 17 51 118:8
2. MKS Kluczbork 18 43 73:19
3. Rodło Opole 19 41 59:29
4. OKS Olesno 18 40 65:31
5. BTP Piast Brzeg 19 33 52:40
6. Pomologia Prószków 19 29 65:45
7. Start Namysłów 18 20 31:65
8. Hetman Byczyna 19 17 22:43
9. LZS Proślice 18 14 24:77
10. Swornica Czarnowąsy 18 12 13:63
11. Pogoń Prudnik 18 11 27:83
12. Fortuna Głogówek 19 6 11:63
LIGA TRAMPKARZY
Grupa I
X kolejka: LZS Kopice/Więcmierzyce – LZS Przylesie Dln. 1:9; GKS Grodków – Polonia Przylesie 3:0
1. Orzeł Olszanka 8 17 34:20
2. GKS Grodków 8 16 29:14
3. LZS Przylesie Dln. 8 11 20:18
4. LZS Kopice 8 6 33:39
5. Polonia Przylesie 8 6 11:36
Grupa II
Pogoń Łosiów – KS Skarbimierz 1:9
XII kolejka: KS Skarbimierz – Victoria Dobrzyń 2:3; Olimpia Lewin Brzeski – Pogoń Łosiów 4:0; BTP Piast Brzeg – BTP Piast Brzeg dziewczęta 8:0
1. BTP Piast Brzeg 10 30 45:5
2. Pogoń Łosiów 10 16 19:23
3. Olimpia Lewin Brz. 10 15 19:26
4. KS Skarbimierz 10 13 27:20
5. Victoria Dobrzyń 10 10 24:27
6. BTP Piast Brzeg dz. 10 3 9:43
Finał (1. mecz): BTP Piast Brzeg – Orzeł Olszanka 5:0