Kamil Karbowiak zwycięzcą Electrolux 3. Nocnej Dychy! [fotorelacja]

0
3 Nocna Dycha
fot. archiwum

Zawodnik KL Kotwica Brzeg jako pierwszy zameldował się na mecie trzeciej edycji Nocnej Dychy. Dla Kamila Karbowiaka to już drugie z rzędu zwycięstwo w brzeskim biegu ulicznym. Tym razem pobił swój ubiegłoroczny rekord i na pokonanie dziesięciokilometrowego dystansu potrzebował zaledwie 30 minut i 23 sekundy!


– Było szybciej o pół minuty, ale znów „biegłem sam”. Na półmetku miałem lekką przewagę nad Marokańczykiem, jednak z każdym kilometrem ta przewaga rosła. Cieszę się, że drugi raz odniosłem zwycięstwo w tych prestiżowych zawodach – mówił nam na mecie Kamil Karbowiak.

Na drugim miejscu z czasem 00:31:32 dobiegł Elasiri Abdebrrahim. Na najniższym stopniu podium uplasował się Tomasz Sobczyk z MKS Siechnice (czas: 00:34:11), a w kategorii kobiet zwyciężyła Beata Lupa (Karkonosz Running Team) z wynikiem 00:37:02.

Przypomnijmy, że w tym roku w zawodach wzięło udział blisko 1300 biegaczy z Polski i zagranicy. Wszystkie wyniki Electorlux 3. Nocna Dycha dostępne są na stronie partnera zawodów Data Sport >>>TUTAJ<<<