Iluzjonista z Brzegu wystąpi w telewizyjnym show „Mam Talent”

0
Mam Talent, Katowice, fot. Tvn/Mirosław Sosnowski

W sobotę (8 września) o godz. 20:00, na antenie TVN wystartuje 11. edycja popularnego programu „Mam Talent”. Przedstawiciele stacji zdradzają, że już w pierwszym odcinku na scenie będzie można podziwiać magiczne sztuczki młodego brzeżanina.


Bartosz Lewandowski na co dzień pracuje w cyrku. Fascynacja iluzją pojawiła się u niego już w wieku sześciu lat, gdy babcia zabierała go na występy artystów. Bartek jest samoukiem, metodą prób i błędów „rozgryzał” tajemnice magii. Każdy nowy trick otwierał mu drogę do następnego. Do pierwszego występu przygotowywał się 2 lata, a oczkiem w głowie 20-latka są iluzje z ptakami, tricki z akwarium, czy dziewczyną pojawiającą się w miejscu klatki z gołębiami.

– Serdecznie zapraszam mieszkańców mojego rodzinnego miasta do oglądania programu „Mam Talent”. Cieszę się, że będę mógł zaprezentować swoje umiejętności przed tak ogromną publicznością. Mam nadzieję, że widzowie będą trzymać za mnie kciuki, ja postaram się dosłownie oczarować ich swoim pokazem – mówi nam w krótkiej rozmowie telefonicznej Bartek Lewandowski.