„Trójka” przygotowała świąteczny prezent dla zwierząt ze schroniska

0

Dwie nagrzewnice pomieszczeń i 336 puszek wysokojakościowej karmy dla zwierząt dodarło do brzeskiego schroniska Przytul Psisko. Prezent dla czworonogów udało się przygotować dzięki nauczycielkom Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzegu oraz Bartkowi Lewandowskiemu.


Przypomnijmy, 5 i 6 grudnia w „Trójce” odbyły się dwa charytatywne wydarzenia: jarmark szkolny oraz występy artystyczne z udziałem iluzjonisty Bartka Lewandowskiego. Społeczność szkolna zebrała 2 887 złotych, za które przygotowano świąteczny prezent dla zwierzaków.

– Kilka lat temu byłem wolontariuszem w brzeskim schronisku, niestety ze względu na brak czasu i mój tryb pracy musiałem zrezygnować. Wiem jak bardzo ciężka jest każda zima w schronisku, dlatego przyłączyłem się do inicjatyw szkoły, której w dodatku jestem absolwentem. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w ten charytatywny event, szczególnie paniom nauczycielkom Beacie Lewandowskiej, Małgorzacie Szyrwińskiej i Jolancie Mozolewskiej oraz uczniom. Miło było wrócić do dawnej szkoły i zaprezentować w niej swoje magiczne sztuczki, a ostatecznie pomóc zwierzętom z Przytul Psiska – mówi Bartek Lewandowski, tegoroczny finalista telewizyjnego show „Mam Talent”.