Urząd Miasta w Brzegu prosi o reagowanie na akty wandalizmu

0
fot. UM w Brzegu

Połamane ławki, rozbite szyby przystanków autobusowych, uszkodzone znaki, czy pomalowane mury, to zmora wielu miast w całej Polsce. Również w Brzegu nie brakuje aktów wandalizmu, dlatego magistrat kolejny raz apeluje do świadków takich zdarzeń o reakcję. Poniżej publikujemy komunikat Urzędu Miasta.


„W związku z powtarzającymi się aktami wandalizmu na terenie naszego miasta (m.in. wyrwane lub naruszone znaki, śmietniki i tablice na terenie Parku Centralnego) ponownie zwracamy się z ogromną prośbą do wszystkich mieszkańców, aby w trosce o wspólne dobro reagować na tego typu zachowania.
Wszystkie osoby, które były świadkami dewastacji lub mogą pomóc w ustaleniu sprawców prosimy o kontakt (Straż Miejska tel. 77 416 06 60, Policja 997). Przypominamy, że podczas dokonywania zgłoszenia mają Państwo prawo, aby zachować swoją anonimowość i nie podawać swoich danych osobowych.
Nie bądźmy obojętni i wspólnie dbajmy o nasze miasto!”