W „Trzech Życzeniach” zagrają na rzecz Brzeskiego Centrum Medycznego

0

To nie pierwsza i nie ostatnia akcja charytatywna, jaką przygotowały brzeskie fundacje i stowarzyszenia. Tym razem zapraszają na koncert w restauracji „Trzy Życzenia”. Cała zebrana kwota podczas muzycznej imprezy zasili brzeski szpital.


– Wstęp na koncert jest wolny, a przy wejściu będzie można zakupić cegiełkę za dowolną sumę, bez ceny minimalnej. Dla uczestników imprezy zagra zespół „Ignacy i Przyjaciele”. Cała kwota jaką uda nam się zebrać powiększy sumę uzbieraną podczas charytatywnego VII Biegu Piastów Śląskich, i zostanie przekazana w całości na zakup sprzętu dla Brzeskiego Centrum Medycznego – informują organizatorzy charytatywnego koncertu.

Impreza rozpocznie się w piątek (8 lutego) o godz. 19:00 w restauracji „Trzy Życzenia”. Organizatorami są: Fundacja Rozwój, Brzeskie Stowarzyszenie Abstynenta TAMA oraz Fundacja Centrum Aktywnego Wsparcia.

Warto przypomnieć, że wolontariusze z Brzegu w ubiegłych latach przekazywali już dla placówki medycznej m.in. kardiomonitor, pompę infuzyjną, pulsoksymetr, fotele dla mam przebywających na oddziale noworodków, a także remontowali niektóre szpitalne sale.