Trwają przygotowania do Festiwalu „3 Kotwice”. Organizatorzy muzycznej imprezy przygotowali konkurs

0

16 czerwca w brzeskim amfiteatrze odbędzie się II Ogólnopolski Festiwal „3 Kotwice”, któremu towarzyszyć będą: muzyka, nadzieja i przyszłość. Charytatywna impreza będzie niosła ze sobą pomoc na rzecz osób bezdomnych, bowiem cały dochód ze sprzedanych cegiełek trafi do Schroniska im. Św. Brata Alberta w Pępicac. Line-up festiwalu obfituje w gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W amfiteatrze wystąpią m.in.: Kamil Bendarek, Peja, Doda & Virgin, PIH, DONO, Waldemar Kasta, Freaky Boys i… i tu pojawia się konkurs!


– Obiecaliśmy niespodziankę, to musi być niespodzianka! Ostatni znak zapytania w naszym festiwalowym line-upie jest dla artystów z Opolszczyzny. Jeżeli ktoś ma swój zespół, pochodzi z regionu opolskiego, to koniecznie musi wysłać nam swoje zgłoszenie, a być może wystąpi w brzeskim amfiteatrze 16 czerwca na Festiwalu „3 Kotwice”. My, jako organizatorzy, wybierzemy 4 finałowe zespoły, a zwycięzcę wskażą internauci w specjalnym głosowaniu – mówi nam Joanna Grabiec, inicjatorka i organizatorka muzycznego wydarzenia w Brzegu.

Zgłoszenia z linkiem do 3 wybranych utworów należy wysłać na adres mailowy: konkurs@3kotwice.pl do 25 kwietnia 2019 r. Pełny regulamin konkursu dostępny jest na stronie https://3kotwice.pl/aktualnosci/konkurs

Dodajmy, że organizatorem Festiwalu jest Brzeskie Koło Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta. Tygodnik „Panorama Powiatu” oraz portal Brzeg24.pl objęły wydarzenie patronatem medialnym.