Dni Grodkowa 2019 – znamy gwiazdy wieczoru

1

Tegoroczne święto miasta potrwa dwa dni. Impreza odbędzie się w weekend 1-2.06.2019 na terenie Parku Domu Kultury. Na scenie zaprezentują się wyjątkowi artyści – w tym tacy, którzy znani są zarówno młodszej jak i nieco starszej publiczności. Nie zabraknie także propozycji dla najmłodszych.


O wykonawcach, którzy wystąpią w ramach Dni Grodkowa 2019 czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie Ośrodka Kultury i Rekreacji w Grodkowie, który jest organizatorem wydarzenia. Występy podzielono na dwa dni. W sobotę (01.06.2019) gwiazdą wieczoru będzie Robert Chojnacki.

– Robert Chojnacki to polski muzyk, kompozytor instrumentalista, przez wiele lat saksofonista oraz grający na instrumentach klawiszowych zespołu De Mono (1987–2006 ). Od 1995 roku występuje jako artysta solowy. Jego pierwszy album, zatytułowany Sax & Sex, promowały single „Budzikom śmierć”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”. Na płycie zaśpiewał Andrzej Piaseczny. Od 2008 roku gra w De Mono Marka Kościkiewicza. 10. listopada 2016 roku ukazał się piąty album artysty zatytułowany Piątka – czytamy na stronie www.okir.pl.

Tego dnia przygotowano także specjalne atrakcje dla najmłodszych z uwagi na fakt, że 1. czerwca to także dzień dziecka. Jedną z propozycji będą Warsztaty Magiczno-Chemiczne. Każdy z uczestników będzie mógł się poczuć jak prawdziwy naukowiec i czarodziej! Dzieci zobaczyć będą mogły ciekawe eksperymenty, nauczą się magicznych sztuczek, a także poznają podstawowe prawa chemii i fizyki.

W drugim dniu (02.06.2019) święta Grodkowa również nie zabraknie atrakcji. Tego dnia, na scenie wystąpią, m.in. dwie gwiazdy wieczoru! Pierwszą z nich będzie autor wielkiego hitu sprzed kilkunastu lat, tj. utworu , pt. „Kroplą deszczu” – Gabriel Fleszar.

Artysta ma na swoim koncie zwycięstwo w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Wokalistów, które zrealizowała wytwórnia Universal Music Polska. Wygrana zapewniła mu podpisanie kontraktu fonograficznego. Osiem lat temu próbował swoich sił w „The Voice of Poland”. Występował na największych scenach w kraju indywidualnie oraz jako gość wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej. Do jego przebojów zaliczyć można takie utwory jak: „Gdy oszalał świat” oraz „Właśnie tak”.

Oprócz G. Fleszara, na scenie przy Domu Kultury wystąpi także reprezentant młodego pokolenia – Smolasty.

– Smolasty, właściwie Norbert Smoliński to polski wokalista, tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Nominowany do Nagrody Muzycznej Fryderyk w kategorii muzyki rozrywkowej za Fonograficzny debiut roku 2018. Współpracował z artystami, takimi jak m.in.: Kaz Bałagane, Otsochodzi, Białas, MIYO, Malik Montana, ReTo, Chada, PlanBe czy Young Multi – czytamy na stronie www.okir.pl.

Cały program Dni Grodkowa 2019 poznamy już niebawem. Dla przypomnienia, impreza odbędzie się w sobotę i niedzielę (1-2.06.2019). Więcej informacji znaleźć można na stronie www.okir.pl. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.