Piotr Jacek nie jest już trenerem Stali! Nowy sternik w brzeskiej drużynie

0

Zgodnie z decyzją Zarządu BTP Stal Brzeg, Piotr Jacek nie jest już trenerem trzecioligowego zespołu.  Dotychczasowego szkoleniowca zastąpi Marcin Domagała.


Powodem zmiany trenera są ostatnie wyniki drużyny. Stal Brzeg znajduje się obecnie na 15. pozycji w tabeli, z dorobkiem dziewięciu punktów. Tuż pod zespołem z Brzegu znajduje się MKS Kluczbork, który otwiera strefę spadkową. W obecnych rozgrywkach pod wodzą Piotra Jacka żółto-niebiescy zaliczyli dwie wygrane, trzy remisy oraz cztery porażki. Były już szkoleniowiec dołączył do klubu ponad rok temu. Doprowadził m.in. do utrzymania Stali w III lidze oraz zdobycia Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Nowym trenerem brzeżan został Marcin Domagała, który w przeszłości pracował m.in. w Piaście Gliwice, gdzie był asystentem Dariusza Wdowczyka, Jiriego Neckiema oraz w sztabie Radosława Latala. Z juniorami Piasta awansował także do Centralnej Ligi Juniorów. W ostatnim sezonie będąc szkoleniowcem Polonii Bytom awansował do III Ligi. Ponadto Domagała posiada licencje trenerskie UEFA A oraz UEFA ELITE YOUTH. Swój debiut trenerski ze Stalą zaliczy w sobotnim spotkaniu z Ruchem Chorzów. Początek spotkania już jutro (sobota. 05.10) o godzinie 15:00.