Kwiaciarnia „Irys” zmieni się dla swoich klientów

0
Reklama

Kwiaciarnia „Irys” od wielu lat jest liderem jeśli chodzi o rynek kwiatowy i florystyczny w Brzegu. Każdego dnia wielu mieszkańców naszego miasta (i nie tylko) korzysta z unikatowej oferty sklepu i pracowni kwiatowej. Obecnie kwiaciarnia przechodzi remont, ale nie oznacza to, że nie można korzystać z jej propozycji handlowych. Na czas modernizacji została bowiem przeniesiona na ulicę Armii Krajowej.


Kwiaty towarzyszą ludziom w różnych momentach życia. Otrzymujemy je w prezencie, dajemy w ramach wyrazu podziękowania, dekorujemy nimi mieszkania, a nawet stanowić mogą element upiększający naszej garderoby. Stwierdzić można, że kwiaty są stałym „świadkiem” naszych najpiękniejszych momentów w życiu, ale nie tylko. Są z nami także w sytuacjach podniosłych, smutnych, ale i poważnych.

Liderem jeśli chodzi o rynek florystyczny w Brzegu jest od wielu lat Kwiaciarnia „Irys”. Florystyka ślubna, okolicznościowa, czy funeralna to jedne z głównych propozycji handlowych placówki. Co warto podkreślić – pracownicy i właściciele kwiaciarni stale dbają o swoje kompetencje, umiejętności ciągle je podwyższając i dbając o to, by wszyscy Ci, którzy kupują kwiaty otrzymywali najpiękniejsze kompozycje wykonane zgodnie z najnowszymi trendami.

Klienci przyzwyczaili się, że z oferty kwiaciarni „Irys” korzystać można przychodząc do jej siedziby przy ulicy Chocimskiej w Brzegu. Piękny sklep i pracownia kwiatowa przechodzi właśnie remont i zmieni się na jeszcze lepszą dla swoich klientów. Prace remontowe nie oznaczają jednak przestoju w działalności kwiaciarni. Właściciele zadbali bowiem o to, by świadczyć swoje usługi w siedzibie zastępczej, która już jest otwarta i czeka na klientów.

– Szanowni Klienci! Na czas remontu, kwiaciarnia „Irys” została przeniesiona i obecnie z naszej oferty korzystać można za wiaduktem na ulicy Armii Krajowej – naprzeciw Powiatowego Urzędu Pracy. Zapraszamy w stałych godzinach od poniedziałku do piątku 8-18 w sobotę od 8-14. – informują właściciele kwiaciarni.

– Specjalnie dla Państwa zmieniamy się na lepsze i już niedługo zaprosimy wszystkich do naszej nowej-starej siedziby, która po remoncie będzie jeszcze bardziej funkcjonalna i piękna. Liczymy na Państwa wyrozumiałość i serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty. – dodają właściciele kwiaciarni „Irys”.