„A to Polska właśnie” 

0

Klub Wojskowy 1. Pułku Saperów w Brzegu przygotowuje się do premiery najnowszego spektaklu. Widowisko zaprezentowane zostanie nietypowo, bo w Muzeum Piastów Śląskich. Premierę zaplanowano na środę (20.11.2019).


Artyści Klubu Wojskowego w Brzegu przyzwyczaili mieszkańców miasta do tego, że każdego roku przygotowują różnego rodzaju wydarzenia, występy i pokazy. Jedną z form prezentowanych twórczości są spektakle, które zawsze mają wysoki poziom artystyczny. Przed nami kolejna premiera, która tym razem zrealizowana zostanie w Zamku Piastów Śląskich.

– Szanowni Państwo, w imieniu Artystów i Kierownictwa Klubu Wojskowego 1. Pułku Saperów oraz Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu zapraszamy na wydarzenie, jakie będzie miało miejsce już w środę (20.11.2019) w Sali Pinottiego w Muzeum. Zapraszamy! – czytamy na stronie brzeskiego Zamku.

Impreza, o której mowa to Noc w Muzeum w spektaklu „A to Polska właśnie”. Premiera spektaklu rozpocznie się o godzinie 18:00. Bezpłatne wejściówki na wydarzenie dostępne są w siedzibie Klubu przy ulicy Piastowskiej 4 w Brzegu. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy obejrzenia spektaklu.