Ruszyły zapisy na bal karnawałowo-charytatywny na rzecz Sylwii Roczniak

1

Ludzie wielkiego serca nie zwalniają tempa w niesieniu pomocy mieszkance Kościerzyc. Tym razem zorganizują bal karnawałowo-charytatywny, z którego dochód pomoże Sylwii Roczniak w walce z chorobą nowotworową. Impreza z mnóstwem atrakcji odbędzie się 7. lutego w domu weselnym „Inspiracja Catering” w Kościerzycach.


Ciepłe posiłki, przekąski, serwis domowych ciast, drink bar z show-barmanem, czekoladowa fontanna, fotobudka, loteria fantowa oraz prawdziwa, karnawałowa zabawa, którą poprowadzi Dj Kowal – Piotr Kowalkowski. Nie zabraknie również licytacji atrakcyjnych przedmiotów, czy voucherów na różne usługi. Na aukcji będzie można nabyć m.in.: ozdobne krzewy do ogrodu, całodniowe wypożyczenie skutera wodnego na Jeziorze Nyskim, bon na przegląd techniczny auta, a osoby planujące budowę będą mogły wylicytować nawet usługę koparko-ładowarką!

Bal dla Sylwii rozpocznie się w piątek (7. lutego) o godz. o godz. 20:00. Koszt uczestnictwa w tej niezwykłej imprezie wynosi 150 zł od osoby. Zapisy potrwają do 31. stycznia, a rezerwacje można dokonywać telefonicznie pod nr 695-156-306.

– Pomysł i możliwości organizacji tego wydarzenia wyszedł bezpośrednio od właściciela firmy „Inspiracja Catering” Łukasza Wasilewskiego. Bardzo się ucieszyłam z tej propozycji. Fundacja Nadzieja, której jestem podopieczną, zarejestrowała już zbiórkę publiczną, dzięki czemu będziemy mogli przeprowadzić całą akcję charytatywną. Dziękuję wszystkim osobom i firmom, które zaangażowały się organizację balu. Również z góry dziękuję wszystkim osobom, które wezmą w nim udział – mówi nam pani Sylwia.

Przypomnijmy, Sylwia Roczniak jest mieszkanką Kościerzyc. Jej życie wywróciło się do góry nogami kilka lat temu. O tym, że ma raka piersi dowiedziała się, gdy jej synek zdmuchiwał pierwszą świeczkę na torcie. Trudny moment nastąpił w marcu i kwietniu 2018 roku. Po przerzutach Sylwia musiała zdecydować się na radioterapię, bo ból w kręgosłupie stał się nie do wytrzymania. Niestety, polska służba zdrowia proponowała później już tylko skierowanie do poradni leczenia bólu. Sylwia jednak się nie poddała i trafiła do kliniki w Niemczech. Obecnie zbiera fundusze na zastosowanie najnowszych możliwości medycyny, tj. wirusów onkolitycznych i szczepionek dendrytycznych osiągalnych tylko na terenie Niemiec.

Wesprzeć Sylwię Roczniak można również za pośrednictwem serwisu SiePomaga na stronie https://www.siepomaga.pl/sylwia-roczniak lub wpłacając darowiznę na konto fundacji:

Fundacja Onkologiczna Nadzieja
ul. Kwatery Głównej 46
04-294 Warszawa
nr konta: 03 1050 1025 1000 0090 7328 2841
koniecznie z tytułem wpłaty: FON-SUB-ROC-01