Burmistrz Brzegu zakażony koronawirusem. Jerzy Wrębiak przestrzega przed słuchaniem sceptyków

0
fot. Jerzy Wrębiak / Facebook

Burmistrz Brzegu w ostatnich tygodniach był niewidoczny w przestrzeni publicznej, a wszystko za sprawą zakażenia koronawirusem. Jak poinformował dzisiaj (28.11) na swoim profilu facebookowym – został trochę sponiewierany przez covid-19 i nie może się doczekać, aby wyjść z domu.


Jerzy Wrębiak zwrócił także uwagę na sceptyków, którzy nie widzą otaczającego zagrożenia i zaapelował, aby wszyscy dbali o siebie i innych.

– „Trochę mnie sponiewierał Covid19. Już nie mogę się doczekać aby wreszcie wyjść z domu do ludzi, na świeże powietrze. Mała rzecz a cieszy. Życzę wszystkim Państwu dużo zdrowia i proszę nie słuchać sceptyków, którzy nadal nie widzą zagrożenia wokół. Dbajmy o siebie i innych. Dziękuję za okazywane wsparcie i życzliwość na co dzień. Trzymajcie się zdrowo!!! Mamy blisko siebie rodziców i dziadków – to dla nich ogromne zagrożenie a nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę” – napisał Jerzy Wrębiak.

Dodajmy, że pod wpisem burmistrza Brzegu pojawiło się dużo komentarzy wsparcia oraz życzeń szybkiego powrotu do zdrowia, do których również dołącza się nasza redakcja.