Znalazłeś to urządzenie? Możesz oddać brzeskim wodociągom, bo tobie się nie przyda

0
fot. Czytelnik

Nie służy do sterowania dronem, nie przełączysz nim nawet telewizora, ale dla pracowników brzeskich wodociągów jest niezbędnym narzędziem pracy. Pilot do obsługi samochodu asenizacyjnego został zgubiony 10. lutego na trasie Żłobizna – Brzeg. Pracownik PWiK prosi znalazcę o oddanie sterownika.

  • „W środę (10.02), około godz. 16.00 -16.15 po usunięciu awarii na pompowni w Żłobiźnie na aucie pozostał pilot do obsługi samochodu asenizacyjnego, który pracuje na terenie naszej gminy i jest własnością brzeskich wodociągów. Pilot najprawdopodobniej spadł z pojazdu, gdzieś na trasie Żłobizna – Brzeg. Do miasta wjechaliśmy od ul. Makarskiego i dalej w kierunku ul. Wyszyńskiego” – mówi nam pracownik PWiK w Brzegu.

    Pan Marcin dodaje, że być może urządzenie znalazły dzieci, bo ostatnio ktoś w młodym wieku zadzwonił do niego i pytał, czy „zgubił pilota do drona”. Kiedy wyjaśnił, że to nie jest zabawka, młody rozmówca szybko się rozłączy i zablokował numer pracownika wodociągów.
  • „Uczciwego znalazcę proszę o zwrot urządzenia, bo dla osoby postronnej jest on bezużyteczny i nie ma żadnej wartości. Oczywiście za zwrot urządzenia czeka nagroda” – zapewnia pan Marcin.

Jeśli ktoś rozpoznaje to urządzenie lub wie gdzie ono się znajduje, może kontaktować się telefonicznie pod numer 730-870-274.