Zderzenie motocyklisty z ciągnikiem rolniczym. 25-latek trafił do szpitala

0
fot. prostozopolskiego.pl

56-letni kierowca ciągnika nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla kierowcy motocykla – to wstępne ustalenia policji. Do wypadku doszło dzisiaj (31.03) na drodze wojewódzkiej 401, miedzy Obórkami a Przylesiem. Poszkodowany 25-latek został przetransportowany do szpitala.


  • „Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy JRG z Brzegu oraz jeden OSP Przylesie. Na miejscu pracował również zespół ratownictwa medycznego. Nasze działania głównie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Kierowca motocykla był przytomny, z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala” –mówi nam st. kpt. Jacek Nowakowski, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu.
  • „Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej z Obórek w kierunku Przylesia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 56-letni kierowca ciągnika rolniczego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo poruszającemu się kierowcy motocykla marki Kawasaki. W wyniku tego zdarzenia 25-letni kierowca motocykla uderzył w ciągnik i doznał obrażeń ciała wymagających hospitalizacji. Na chwilę obecną w miejscu zdarzenia nie występują żadne utrudnienia w ruchu drogowym” – informuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Brzegu.