Ruszyły zapisy do 8. edycji Lewin Biega

0
fot. archiwum / 7. edycja Lewin Biega

Bieg główny na dystansie 10,88 km oraz marsz nordic walking na trasie 5,44 km, to tradycyjne konkurencje imprezy sportowej w Lewinie Brzeskim. Wydarzenie odbędzie się już po raz ósmy.Bieg uliczny „Lewin Biega” zaplanowano na 24 października, a organizatorzy otworzyli właśnie listę startową. Zapisy potrwają do
„Zgłoszenia można dokonywać poprzez internetowy formularz zapisów: http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/932/vii-otwarty-bieg-uliczny-lewin-biega.html. Zapisy, dokonywane za pomocą innych formularzy, nie stanowią zgłoszenia do biegu” – czytamy w komunikacie na stronie internetowej Urzędu Miasta w Lewinie Brzeskim.

Opłata startowa dla uczestników jest stała i wynosi 40 zł. W ramach opłaty organizator zabezpiecza uczestnikowi zawodów: numer startowy + chip do pomiaru czasu (podlega zwrotowi), wodę na trasie zawodów, worek na odzież, posiłek na mecie oraz koszulkę (jeśli wpłata zostanie dokonana do dnia 30 września 2021 r.). Ponadto, każdy uczestnik otrzyma na mecie pamiątkowy medal.
Należy dodać, że limit zawodników w biegu głównym wynosi 300 osób, z kolei w marszu nordic walking 100 uczestników. Zapisy potrwają do 1 października, ale jeśli po tym terminie limity nie zostaną wyczerpane, wówczas będzie można zapisać się w dniu zawodów.

Biuro Zawodów w dniu imprezy mieścić się będzie w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Lewinie Brzeskim, przy ul. Zamkowej 3.

Tradycyjnie już start i meta zawodów znajdzie się w Rynku. Poniżej publikujemy mapę biegu i marszu. Pełny regulamin, a także karty zgłoszenia do biegów towarzyszących dostępne są na stronie internetowej: https://lewin-brzeski.pl/11978/8-edycja-lewin-biega-przed-nami.html