KOńCOWE TABELE SEZONU 2006/07

0

PIŁKARSKIE WYNIKI I TABELE

LIGA OKRęGOWA 

Grupa I
1. Start Dobrodzień     30     67     61:27
2. Silesius Kotórz Mały     30     62     61:22
3. BTP Piast Brzeg     30     61     76:26
4. Małapanew Ozimek     30     60     64:29
5. LZS Mechnice     30     57     67:44
6. LZS Grodziec     30     41     50:48
7. Pogoń Łosiów    30     39     48:53
8. Orzeł Źlinice    30     38     48:40
9. LZS Widawa Lubska     30     38     61:71
10. Polonia Domaszowice     30     33     34:62
11. Unia Kolonowskie     30     33     44:77
12. Odra II Opole     30     32     55:52
13. Hetman Byczyna     30     30     40:55
14. ZKS Górażdże     30     29     32:70
15. Skalnik Tarnów Op.    30     25     24:47
16. Start Siołkowice     30     22     34:76
Awans do IV ligi: Start Dobrodzień i Silesius Kotórz Mały
Spadek do Klasy A: Hetman Bycyzna, ZKS Górażdże, Skalnik Tarnów Opolski i Start Siołkowice

KLASA A

Grupa I
1. MKS II Kluczbork     26     54     83:43
2. LZS Gronowice     26     52     68:36
3. Victoria Dobrzyń     26     45     63:47
4. LZS Kujakowice     26     45     62:60
5. LZS Ligota Turawska     26     36     45:50
6. LZS Rożnów     26     35     47:43
7. LZS Szczedrzyk     26     35     47:48
8. Unia Murów     26     34     45:43
9. LZS Bogacica     26     34     39:55
10. LZS Bugaj     26     31     58:65
11. Piast Gorzów Śl.     26     30     56:64
12. Budowlani Strojec     26     30     36:52
13. Bizon Bąkowice     26     29     43:60
14. Kłos Rychnów     26     23     27:59  
Awans do Ligi Okręgowej: MKS II Kluczbork i LZS Gronowice
Spadek do Klasy B: Kłos Rychnów, Bizon Bąkowice i Budowlani Strojec

Grupa II
1. LZS Przywory     26     60     77:24
2. Olimpia Lewin Brzeski     26     53     91:22
3. TOR II Dobrzeń Wlk.     26     46     73:43
4. Rudatom Kępa     26     46     51:38
5. Skalnik II Gracze/Radoszowice     26     43     67:49
6. Rodło Opole     26     41     61:72
7. Stal Osowiec     26     38     41:32
8. Sokół Niemodlin     26     36     57:58
9. Czarni Korfantów     26     35     60:72
10. LZS Popielów     26     32     52:40
11. LZS Malerzowice     26     23     39:86
12. LZS Brynica     26     20     34:75
13. LZS Dąbrówka Górna     26     19     40:77
14. Wiking Opole     26     19     35:90
Awans do Ligi Okręgowej: Piomar Przywory i Olimpia Lewin Brzeski
Spadek do Klasy B: Wiking Opole, LZS Dąbrówka Górna, LZS Brynica i LZS Malerzowice

Grupa IV
1. LZS Piątkowice     26     61     87:38
2. GKS Grodków     26     52     62:33
3. LZS Kałków     26     50     74:44
4. LZS Ścinawa Nyska     26     47     47:40
5. Orzeł Olszanka     26     36     48:56
6. Unia Głuchołazy     26     36     64:54
7. LZS Kopice/Więcmierzyce     26     36     57:61
8. LZS Karłowice     26     35     52:60
9. LZS Kamienica Nyska     26     35     64:69
10. Agfa Prusinowice     26     34     42:44
11. Metalowiec Łambinowice     26     32     42:65
12. Polonia Przylesie     26     23     30:56
13. LZS Biała Nyska     26     21     59:88
14. Burza Lipki     26     17     29:55
Awans do Ligi Okręgowej: LZS Mańkowice Piątkowice i GKS Grodków/Michałów
Spadek do Klasy B: Burza Lipki, LZS Biała Nyska i Polonia Przylesie

KLASA B

1. Rekapol Kościerzyce     24     60     82:26
2. Błękitni Przecza     24     45     73:51
3. Skorpion Lubsza     24     45     55:32
4. Parkowa Kantorowice     24     34     58:58
5. LZS Starowice    24     33     56:52
6. LZS Przylesie Dln.     24     32     53:49
7. LZS Jankowice Wlk.     24     32     59:65
8. LZS Łukowice Brz.     24     32     65:80
9. Bolko Kruszyna/Prędocin     24     30     70:76
10. Zryw Szydłowice     24     29     37:66
11. GKS II Grodków/Michałów     24     28     49:61
12. Pogoń II Łosiów/Janów     24     26     34:69
13. LZS Żłobizna     24     24     38:70
LZS Bąków wycofał się z rozgrywek
Awans do Klasy A: Rekapol Kościerzyce
Spadek do Klasy C: GKS II Grodków/Michałów, Pogoń II Łosiów/Janów, LZS Żłobizna i LZS Bąków

KLASA C

Grupa I
1. LZS Młodoszowice    12    29    55:10
2. KS Wojsław    12    23    38:32
3. LZS Nowa Wieś Mała    12    20    17:22
4. LZS Gałążczyce    12    11    27:33
5. LZS Wierzbna    12    10    22:35
6. LZS II Więcmierzyce/Kopice    12    6    21:68
LZS Tarnów Gr. wycofał się z rozgrywek

Grupa II
1. Sokół Małujowice     12     25     30:12
2. KS Skarbimierz     12     21     22:13
3. LZS Obórki     12     20     27:14
4. LZS Czeska Wieś     11     19     26:24
5. LZS Brzezina     12     15     18:18
6. LZS Zwanowice     12     11     22:34
7. KS Pawłów     12     8     13:42

Baraże o awans do Klasy B: KS Skarbimierz – KS Wojsław 5:3 i 1:1
Awans do Klasy B: LZS Młodoszowice, Sokół Małujowice i KS Skarbimierz

OPOLSKA LIGA JUNIORóW

1. Koksownik Zdzieszowice     30     75     90:27
2. Rodło Opole     30     69     73:21
3. Odra Opole     30     65     83:24
4. OKS Olesno     30     60     91:49
5. TOR Dobrzeń Wlk.     30     52     48:33
6. Start Namysłów     30     51     51:40
7. BTP Piast Brzeg     30     49     47:38
8. MKS Kluczbork     30     46     68:45
9. Polonia Pogórze     30     45     64:53
10. LZS Domaszkowice     30     40     53:57
11. RTS Koźle Rogi     30     39     48:48
12. Polonia Głubczyce     30     36     53:53
13. Plon Skoroszyce     30     20     34:73
14. Ruch Zdzieszowice     30     15     29:80
15. Unia Krapkowice     30     14     20:94
16. Olimpia Lewin Brzeski     30     10     27:144
Spadek do II ligi juniorów: Plon Skoroszyce, Ruch Zdzieszowice, Unia Krapkowice i Olimpia Lewin Brzeski

II LIGA JUNIORóW

Grupa nyska
1. Polonia Głuchołazy     26     60     82:25
2. Polonia Nysa     26     59     99:28
3. Sparta Paczków     26     52     72:36
4. Czarni Otmuchów     26     49     71:36
5. LZS Ścinawa Nyska     26     45     60:44
6. LZS Wojsław     26     42     74:50
7. GKS Grodków     25     41     69:37
8. Burza Lipki     26     35     57:62
9. LKS Biała Nyska     26     34     61:71
10. Unia Reńska Wieś     26     32     55:82
11. LZS Kałków     25     24     65:118
12. Atom Grądy     26     21     35:79
13. Sudety Burgrabice     24     19     34:86
14. Czarni Korfantów     26     3     8:88

KLASA A JUNIORóW

Grupa I
1. LZS Jankowice Wlk.     12     27     49:21
2. Orzeł Olszanka     12     25     40:19
3. Polonia Przylesie     12     22     33:24
4. LZS Przylesie Dln.     12     19     55:35
5. LZS Kopice/Więcmierzyce     12     13     36:43
6. LZS Gnojna     12     12     47:47
7. GKS Grodków/Michałów     12     6     11:78

Grupa II
1. Pogoń Łosiów     12     36     69:14
2. LZS Żłobizna     12     27     64:24
3. Skorpion Lubsza     12     21     53:24
4. KS Skarbimierz     12     21     38:24
5. Zryw Szydłowice     12     12     17:42
6. Olimpia Lewin Brzeski     12     9     37:57
7. Bolko Kruszyna/Prędocin     12     0     4:97

Baraże o awans do II ligi juniorów: Pogoń Łosiów – LZS Jankowice Wlk. 11:1; LZS Jankowice Wlk. – Pogoń Łosiów 2:7
Awans do II ligi juniorów: Pogoń Łosiów

OPOLSKA LIGA JUNIORóW MŁODSZYCH

1. Odra Opole     26     70     111:15
2. MKS Kluczbork     26     61     120:16
3. Pomologia Prószków     26     56     92:35
4. Polonia Nysa     26     56     112:34
5. Rodło Opole     26     49     79:52
6. OKS Olesno     26     47     81:46
7. BTP Piast Brzeg     26     41     58:58
8. Start Namysłów     26     41     37:67
9. Małapanew Ozimek     26     40     69:59
10. TOR Dobrzeń Wlk.     26     26     41:71
11. Hetman Byczyna     26     18     35:81
12. Swornica Czarnowąsy     26     15     20:165
13. RTS Koźle Rogi     26     13     19:91
14. UKS Kościerzyce     26     3     10:94

LIGA TRAMPKARZY

Grupa I
1. GKS Grodków     10     28     62:15
2. LZS Łukowice Brz.     10     19     44:32
3. KS Wojsław     10     15     66:37
4. Orzeł Olszanka     10     15     48:26
5. LZS Przylesie Dln.     10     6     26:72
6. Polonia Przylesie     10     6     10:74

Grupa II
1. Olimpia Lewin Brz.     14     37     87:11
2. BTP Piast Brzeg     14     36     98:17
3. Pogoń Łosiów     14     28     66:53
4. KS Skarbimierz     14     22     41:35
5. Burza Lipki     14     14     38:69
6. UKS Kościerzyce     14     13     35:54
7. Victoria Dobrzyń     14     13     30:53
8. LZS Żłobizna     14     0     16:129

Finał mistrzostw Podokręgu: Olimpia Lewin Brz. – GKS Grodków 3:2; GKS Grodków – Olimpia Lewin Brz. 0:2
Mistrz: Olimpia Lewin Brzeski

OPOLSKA LIGA MŁODZIKóW

1. Rodło Opole    22    64    143:15
2. BTP Piast Brzeg    22    57    111:24
3. Odra Opole    22    48    93:28
4. TOR Dobrzeń Wlk.    22    43    91:40
5. Małapanew Ozimek    22    42    83:34
6. Zryw Opole    22    32    63:58
7. Groszmal Opole    22    30    62:74
8. Miliarderzy Opole    22    30    63:76
9. Silesius Kotórz Mały    22    18    52:85
10. LZS Szczedrzyk    22    14    40:96
11. Swornica Czarnowąsy    22    6    19:158
12. LZS Kup    22    5    9:141