Sztab WOŚP w Lewinie Brzeskim dziękuje za udział w 31. Finale [fotorelacja]

0
Reklama

W niedzielę (29. stycznia), na ulicach całej Polski można było spotkać wolontariuszy spod znaku czerwonego serduszka. Nie inaczej było na terenie gminy Lewin Brzeski. Tamtejszy sztab podsumował już największą akcję charytatywną na rzecz szpitali i dziękuje mieszkańcom za udział w 31. Finale WOŚP.

Przypomnijmy, że lewiński sztab miał również cztery tzw. podsztaby w Mikolinie, Chróścinie, Łosiowie i Sarnach Małych. Łącznie wolontariusze z gminy Lewin Brzeski zebrali w tym roku ok. 50 tys. złotych i tym samym pobili ubiegłoroczny rekord zbiórki.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej

– „Wspaniała atmosfera, wielkie i otwarte serca wielu zaangażowanych mieszkańców naszej gminy, licytacje, poczęstunki, atrakcje muzyczne, zabawy, aktywność na świeżym powietrzu, możliwość spędzenia czasu razem dla wspólnego dobra!” – tak wolontariusze podsumowują tegoroczny Finał WOŚP.

Podziękowania dla mieszkańców gminy złożył burmistrz Artur Kotara:

– „Dziękuję wszystkim mieszkańcom Gminy Lewin Brzeski za włączenie się w organizację finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wszystkim Wolontariuszom, wszystkim Darczyńcom, wszystkim tym, którzy wzięli udział w przygotowanych przez sztab główny i podsztaby atrakcjach. Bo razem możemy więcej!” – czytamy w komunikacie burmistrza Lewina Brzeskiego.

Poniżej publikujemy obszerną fotorelację z 31. Finału WOŚP w gminie Lewin Brzeski.

Reklama