MŻK i Niezniszczalni zapraszają na III Turniej Masters w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn

0
fot. Joanna Johansson
Reklama
Reklama
Reklama

W sobotę (11.03.2023) w hali sportowej przy ul. Oławskiej w Brzegu odbędzie się III edycja Turnieju Masters. Do rywalizacji staną zarówno mężczyźni jak i kobiety. W turnieju udział wezmą drużyny z całej Polski.


  • Zapraszamy wszystkich miłośników piłki ręcznej do kibicowania na tegorocznym Turnieju Masters w piłce ręcznej kobiet i mężczyzn. Czeka na was wiele emocji! Przyjdźcie 11 marca do hali sportowej MOSiR mieszczącej się na ul. Oławskiej. Czekamy na Was!” – zapraszają organizatorzy.

W Lidze Kobiet o najwyższe miejsca na podium powalczą takie drużyny jak: SPR Tychy, ZGODA Ruda Śląska, Tarnów Masters Team, SPR Olimpia Oborniki, Collected Team, Olimp Grodków Handball Masters, Jelenia Góra Masters oraz MŻK Orlik Brzeg.

W rywalizacji mężczyzn z kolei mecze rozegrają takie zespoły jak: DZIK Warszawa, BOR Oborniki Śląskie, Pogoń Zabrze Masters, 4 EVER YOUNG Grodków, OLD Ostrovia Ostrów Wielkopolski, HELIOS Czempiń Masters, Masters Handball Opole oraz Niezniszczalni Orlik Brzeg.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej

Do udziału w wydarzeniu i kibicowaniu sportowcom zapraszają MŻK Orlik Brzeg oraz Niezniszczalni Orlik Brzeg. Przypomnijmy, że turniej odbędzie się w sobotę (11.03) w hali sportowej MOSiR przy ul. Oławskiej w Brzegu. Start rywalizacji zaplanowano na godz. 8:00.

Reklama
Reklama
Reklama