BCK zaprasza na Widowisko Muzyczne Tribute to Michael Jackson

0
Reklama
Reklama

W piątek i niedzielę (12 oraz 14 stycznia), Grupa Artystyczna „Loża” oraz goście z Brzeskiego Centrum Kultury zabiorą widzów w muzyczną podróż, wykonując największe przeboje Michaela Jacksona. Oprócz muzyki na dużej scenie BCK, nie zabraknie także tańca w niezwykłej choreografii, który ożywi kultowe ruchy taneczne Michaela Jacksona.


  • „Tribute to Michael Jackson, to prawdziwe doświadczenie artystyczne, które poruszy Wasze serca i sprawi, że na chwilę poczujecie się blisko legendy muzyki pop. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki, tańca i kultowego dziedzictwa Michaela Jacksona na ten wyjątkowy wieczór. Bądźcie częścią tego niezapomnianego wydarzenia!” – czytamy w komunikacie Brzeskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasie BCK (czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-21.00 oraz w weekendy w godzinach pracy kina) oraz online na stronie internetowej www.ekobilet.pl/brzeskiecentrumkultury.

Pierwsze wydarzenie odbędzie się 12 stycznia o godz. 18:00, natomiast drugie muzyczne widowisko zaplanowano na 14 stycznia o godz. 18:00.

Reklama
Reklama
Reklama