Studniówka w Zespole Szkół Budowlanych w Brzegu

2
fot. ZSB w Brzegu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To jedyny taki bal przed progiem dorosłości. Studniówka klas piątych technikum – 5 RSP i 5 LP Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu.


Tradycyjny bal maturalny to ważny etap w życiu każdego ucznia naszej szkoły. 100 dni przed maturą, to nie tylko wieczór zabawy i radości, ale pewien symbol dorastania, a także zwiastun zmian w życiu.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama

Przypomniała o tym Pani Wicedyrektor – Sybilla Wojciechowska, która powitała wszystkich i rozpoczęła bal, kierując słowa do uczniów i rodziców – „dziękuję za kultywowanie tradycji, wybrania naszej szkoły jako miejsca nauki”. Nie zabrakło rodziców, którzy dziękowali nauczycielom za pięć lat nauki.  

Po tych kilku latach, które doprowadziły uczniów do tego miejsca, szczególnie podziękowania skierowane były przede wszystkim do wychowawczyń – Anny Rymarczuk oraz Agnieszki Łukasżów.

Studniówka rozpoczęła się od tradycyjnego poloneza. Niejednemu rodzicowi zakręciła się łezka, tak było pięknie, dostojnie. Były piękne suknie, eleganckie garnitury, doskonały humor i piękna zabawa do samego rama.

Studniówka to swoisty czas podsumowań dla wszystkich. Spojrzenie wstecz i docenianie, jak wiele zmieniło się podczas tych kilku lat. Szybkość upływającego czasu i zmian, jakie za sobą niesie życie, niech będą  pięknym wspomnieniem. Na szczęście wspomnienia to jedno, ale przyjaźnie to coś co będzie trwać do końca życia.

Taka noc, jak ta zdarza się raz w życiu, uczniowie zadbali o każdy szczegół, by za kilka lat wspominać jak najlepiej się da. Studniówka odbyła się w zaprzyjaźnionej Restauracji „Mario” z cudownym jedzeniem i piękną atmosferą.

Monika Wojciechowska
Pedagog szkolny
Zespół Szkół Budowlanych im. Księcia Jerzego II Piasta w Brzegu

fot. ZSB w Brzegu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama