Trwają przygotowania do muzycznej imprezy Tarnogranie

0
fot. Facebook Festiwal Zespołów Muzyki Alternatywnej Tarnogranie
Reklama
Reklama
Reklama

Przed nami już VII edycja Festiwalu Zespołów Muzyki Alternatywnej Tarnogranie,  która odbędzie się 27. Lipca 2024 r. Obecnie trwają zgłoszenia zespołów konkursowych, a na chwilę obecną jest ich już 17. Zgłoszenia potrwają do końca maja.


  • „Z pośród zgłoszonych zespołów komisja konkursowa wyłoni 10. Oprócz konkursu będzie cześć koncertowa. Obecnie mamy podpisane dwie umowy. Jedną z zespołem Hip-Hop, a drugą z zespołem, który gra muzykę Reegae, Hip – Hop, R&B. W zależności od wsparcia darczyńców myślimy o trzeciej grupie, która wystąpi na koncercie” – informuje Wioletta Frankiewicz, prezes Stowarzyszenia „Tarnowiec wczoraj dzisiaj i jutro”.

Warto wspomnieć, że podczas imprezy wystąpią również zwycięzcy z ubiegłorocznej edycji Tarnogrania, czyli „Misscore” (główna nagroda przyznana przez Jury) oraz „Niesamowita Sprawa” (nagroda publiczności).

  • „Festiwal z roku na rok się rozwija. Zgłaszają się zespoły z całej Polski. Tarnogranie stało stało się ogólnopolską imprezą muzyczną. Oczywiście takie wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez darczyńców i sponsorów, dlatego prosimy o wsparcie tegorocznej edycji festiwalu. Tym bardziej, że zależy nam, aby atrakcje w ramach festiwalu były bezpłatne, przynajmniej te dla dzieci. Koszty organizacji takiego wydarzenia nie są małe, trzeba opłacić scenę, nagłośnienie, oświetlenie, ZAIKS, ubezpieczenie, telebim, poczęstunek dla zespołów i gwiazd oraz nocleg dla muzycznych gości, to tylko część kosztów jakie musimy ponieść. Wiele osób czeka na Tarnogranie, dlatego nie możemy nikogo zawieść i z góry dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy” – podsumowuje Wioletta Frankiewicz.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama