Świętujemy pierwsze urodziny salonu Sypialnioland.pl w Oławie!

0
Reklama
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

Równo rok temu w Oławie otworzyliśmy drzwi naszego nowatorskiego salonu z łóżkami i materacami, przez ten czas staliśmy się integralną częścią życia nocnego lokalnej społeczności, dając mieszkańcom możliwość doświadczenia prawdziwej rewolucji w komforcie snu. Jeżeli jeszcze Państwo nie byli u nas, czas to zmienić!


Nowa era komfortu

Wyobraź sobie, że każdy dzień rozpoczynasz bez bólu kręgosłupa pełen energii i wypoczęty. Czy wiedziałeś, że posiadając dobrze dobrany materac bez trudu możesz pozbyć się bóli bioder, barków, ramion, zniwelować drętwienia i przyspieszyć proces zasypania?

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

W odpowiedzi na choroby cywilizacyjne i potrzeby lokalnej społeczności rok temu stworzyliśmy miejsce absolutnie wyjątkowe, miejsce, które jest nie tylko sklepem, ale także centrum dobrostanu dla lokalnej społeczności.

Naszym celem było zbudowanie salonu, który wyróżni się spośród setek polskich sklepów i da klientom znacznie więcej niż otrzymaliby gdziekolwiek indziej. I tak w samym sercu przepięknej Oławy rok temu powstał salon z materacami i łóżkami.

Obchodzimy właśnie urodziny i z tej okazji zapraszamy Państwa do wspólnego świętowania! Co przygotowaliśmy?

zadbamy o Państwa portfele. W dniach 24-30 kwietnia spodziewajcie się super promocji aż do -30%. Nasz salon w tygodniu czynny jest od 10.00 – 18.00, a w soboty od 10.00 – 16.00.

zadbamy o Państwa kręgosłupy. W tych dniach materace dobiorą Państwu najlepsi eksperci w postaci certyfikowanych doradców. Kto zna się lepiej na anatomii ludzkiego ciała i schorzeniach niż osoba, która na co dzień pomaga w doborze materacy? Dobór materaca przez naszych specjalistów to gwarancja sukcesu, szybko poczujcie Państwo różnicę, zapraszamy do przeżycia rewolucji w komforcie snu!

zadbamy o Państwa czas. Jesteśmy siecią największych salonów w Polsce, co oznacza, że w jednym miejscu macie Państwo do dyspozycji blisko 100 modeli materacy i łóżek. Posiadamy wszystkie rodzaje materacy (materace o różnych twardościach, dla par, hybrydowe, sprężynowe, z funkcją pamięci, lateksowe, kokosowe, przeciwodleżynowe, antyalergiczne, dla puszystych, z gwarancją do 15 lat), posiadamy również najpiękniejsze łóżka tapicerowane, kontynentalne, z pojemnikiem, drewniane, pojedyncze, dla dwóch osób, regulowane, dziecięce, młodzieżowe, a także pozostałe meble do sypialni.

To nie tylko oszczędność czasu w poszukiwaniach, jak również gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie.

– zadbamy o każdego z Państwa. Różnorodność produktów sprawia, że posiadamy asortyment dla każdego i na każdą kieszeń. Wyjątkowa oferta rat bez oprocentowania (30×0% RRSO 0%) to rozwiązanie, z którego bardzo chętnie korzystają nasi klienci. Dbamy o płynność Twoich finansów, abyś mógł cieszyć się wymarzonym wyposażeniem sypialni bez obciążania swojego budżetu. Niezależnie od Twoich preferencji czy budżetu, u nas znajdziesz idealne rozwiązanie.

zadbamy o Państwa komfort psychiczny. Stawiamy na dobre relacje, dlatego każdy zakupiony u nas materac w rozmiarze od 140 do 180 możecie Państwo bez problemu wymienić w ciągu aż 100 dni od dnia zakupu, to naprawdę ułatwia podjęcie decyzji i daje poczucie komfortu.

– zadbamy o Państwa wygodę. Zakupione u nas meble i materace dowieziemy Państwu zupełnie za darmo, już nie będzie trzeba angażować męża, dalszej rodziny czy znajomych – zajmiemy się tym my!

zadbamy o Państwa dobry nastrój. Kiedy tworzymy zespoły ekspertów do naszych salonów, stawiamy na uśmiech. Pragniemy, by czuli się Państwo u nas jak w domu. W naszych salonach panuje wesoła, luźna i wspierająca atmosfera. Niektórzy mówią, że aż nie chce się od nas wychodzić. Zakupy mają być dla Państwa przyjemnością, a my dokładamy wszelkich starań, by tak rzeczywiście było.

Misją naszej firmy jest podnosić jakość snu Polaków. Opinie naszych klientów jasno pokazują, że jesteśmy w tym najlepsi. To już trzecia filia Sypialnioland.pl w województwie dolnośląskim. Do tej pory zbudowaliśmy wspaniałe relacje z ponad 20000 tysiącami Dolnoślązaków.

Mamy nadzieję, że zbudujemy i z Państwem.

Jeszcze raz z całego serca zapraszamy na uroczyste świętowanie urodzin, które odbędzie się od 24 do 30 kwietnia, adres: 55-200 Oława, ul. Kilińskiego 1. Telefon: 733-888-174. Mail: olawa@sypialnioland.pl. Strona https://sypialnioland.pl.

Poznajmy się osobiście i spędźmy ten cudowny czas razem. Czekamy na Ciebie z uśmiechem i profesjonalną obsługą!

Zespół Sypialnioalnd.pl

Reklama
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA
Materiał wyborczy KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA