Przedszkolaki zapraszają na XVI edycję Rajdu Rowerowego

0
fot. archiwum
Reklama
Reklama

Za niespełna miesiąc, bo 8. czerwca, kolejny raz ulicami Brzegu przejdzie barwny korowód rowerowy. To będzie już 16. edycja Rowerowego Rajdu Przedszkolaka. Niezmiennie na mecie rajdu będzie czekać sporo atrakcji w ramach pikniku rodzinnego.


Tradycyjnie, uczestnicy Rajdu Przedszkolaka wystartują około godz. 10:00 z dziecińca Zamku Piastów Śląskich w Brzegu. Metę wyznaczono na miejskim stadionie, natomiast dystans całej trasy liczy około 3 km.

To właśnie na stadionie przy ul. Sportowej w Brzegu odbędzie się piknik rodzinny oraz rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniej przystrojony rower. Nie zabraknie również innych atrakcji towarzyszących. W programie wydarzenia znajdą się także: dmuchańce, bańki mydlane, loteria fantowa, rowerowa kawiarnia, ciepłe posiłki oraz konkurs na najciekawsze przebranie w tematyce „ZOO na rowerach”.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama

Przypomnijmy, że organizatorem Rowerowego Rajdu Przedszkolaka jest Przedszkole Publiczne nr 5 w Brzegu oraz Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze oddział Ziemi Brzeskiej.

Reklama
Reklama