Anna Pasierbek wiceburmistrzem Grodkowa

0
fot. UM w Grodkowie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

17 maja br., na funkcję zastępcy burmistrza Grodkowa powołana została Anna Pasierbek. Nowa wiceburmistrz posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w administracji rządowej, samorządowej oraz szkolnictwie wyższym i edukacji.


  • „Anna Pasierbek ma 44 lata, wyższe wykształcenie  magisterskie w zakresie administracji samorządowej, Master of Business Administration. Nabyła również uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa oraz uprawnienia audytorskie. Posiada pond dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe, m.in.: w administracji rządowej [zastępca dyrektora wydziału organizacji i pragmatyki zawodowej nauczycieli, dyrektor wydziału organizacyjno-prawnego w Kuratorium Oświaty w  Opolu]; w administracji samorządowej [kontroler wewnętrzny w Urzędzie Miejskim w Grodkowie, audytor wewnętrzny w dwóch gminach województwa opolskiego]; w szkolnictwie wyższym i edukacji   [wykładowca studiów podyplomowych uczelni wyższej, nauczyciel przedmiotów zawodowych w szkole policealnej]” – czytamy w komunikacie Gminy Grodków.

Anna Pasierbek jest praktykiem w zakresie kontroli zarządczej; członkiem Stowarzyszenia Certyfikowanych Audytorów i Specjalistów ds. Kontroli Wewnętrznej w Polskim Instytucie Kontroli Wewnętrznej  oraz członkiem  zespołu roboczego w Ministerstwie Finansów w zakresie kompetencji audytorskich – podsumowuje grodkowski magistrat.

Reklama
Reklama