Zaproszenie na charytatywny piknik dla Frania

0
Reklama
Reklama
Reklama

Już w najbliższą sobotę (13. lipca), na terenie restauracji 3 Życzenia przy stawie Cegielnianym w Brzegu odbędzie się charytatywne wydarzenie na rzecz Frania Zgody. W programie imprezy przewidziano wiele atrakcji, m.in. koncerty muzyki country, blues i rock, stoisko militarne, zlot amerykańskich aut i motocykli, przejażdżki na kucykach oraz rowerami wodnymi. Nie zabraknie także dmuchańców, malowania buziek, waty cukrowej i smakołyków z grilla.


  • „Pomysł na zorganizowanie takiego wydarzenia dla Frania padł od właścicieli Restauracji 3 życzenia. W przeszłości organizowali już charytatywne koncerty. Ola i Mateusz Donarscy zapytali mnie, czy wraz z nimi zorganizuję piknik w stylu country. Oczywiście zgodziłam się i zaprosiłam do współpracy kolejne osoby, organizacje, instytucje oraz przedsiębiorców. I tak powstało wydarzenie, na którym już za tydzień będzie można się świetnie bawić jednocześnie wspierając Frania. Ludzi o dobrych sercach u nas na szczęście nie brakuje. Bardzo się cieszę, że piknik jest właśnie w tym miejscu – nasz staw Cegielniany to urokliwa przestrzeń. Wraz z partnerami i wolontariuszami serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Brzegu i okolic, by wspólnie poczuć bluesa. Jeśli ktoś chciałby jeszcze pomóc w organizacji imprezy, proszę o kontakt. Każda, nawet najmniejsza cegiełka jest niezwykle wartościowa. Jesteśmy otwarci na różne pomysły, formy współpracy i wsparcia” – zachęca Ewelina Antonowicz, współorganizatorka charytatywnego pikniku.

Dodajmy, że w trakcie wydarzenia odbędą się licytacje wartościowych voucherów. Uczestnicy będą również mogli kupić przeróżne przedmioty na charytatywnym kiermaszu. Szczegóły imprezy na plakatach.

Przypomnijmy, że na stronie internetowej Fundacji Dzieciom https://dzieciom.pl/podopieczni/13417 cały czas trwa zbiórka pieniędzy na rzecz Frania Zgody. Chłopiec aktualnie potrzebuje wózek z systemu Spex, pionizator oraz wymaga regularnej rehabilitacji.

Reklama - ciąg dalszy wpisu poniżej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama