Poszukiwany listem gończym Robert C. został zatrzymany

3

Robert C. został dziś (4.11)  zatrzymany przez policję. Mężczyzna jest podejrzewany o zabójstwo konkubenta swojej matki. Informację o ujęciu 37-letniego mężczyzny potwierdza kom. Hubert Adamek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.


Przypomnijmy, w nocy z soboty na niedzielę (1 -2 listopada) w Lewinie Brzeskim, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. W jednym z mieszkań przy ul. Mickiewicza znaleziono starszego mężczyznę, któremu ktoś zadał kilka ciosów nożem. Od niedzieli trwały poszukiwania podejrzanego o tą zbrodnię.

– Pomiędzy pokrzywdzonym a podejrzanym nie ma więzów krwi. Podejrzany działał na szkodę konkubenta swojej matki. Kwalifikacja śledztwa jest z art. 148 § 1. Wydaliśmy postanowienie o przedstawieniu zarzutu zabójstwa. Osobą podejrzaną jest  37-letni mężczyzna, za którym został wydany list gończy – informowała w poniedziałek Agnieszka Mulka-Sokołowska  Prokurator Rejonowy w Brzegu

Dziś (4.11), około godziny 19:00 policjanci zatrzymali Roberta C. Informację o ujęciu mężczyzny potwierdził  kom. Hubert Adamek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.

 

IMAG0778fot. W niedzielę, na terenie ogródków działkowych w Lewinie Brzeskim, podejrzanego poszukiwało kilkudziesięciu policjantów oraz strażacy z Sekcji Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Lipki