Kolarstwo – starty zawodników WLUKK Brzeg-Nysa

0

Kolejne medale nie tylko Bartkiewicza Andrzej Bartkiewicz okazuje się zawodnikiem bezkonkurencyjnym w swojej kategorii wiekowej. Po dwóch złotych medalach mistrzostw Polski juniorów młodszych na szosie (na czas i ze startu wspólnego) oraz po zwycięstwie podczas Festiwalu Młodzieży Europejskiej w Belgradzie, dołożył trzy złote krążki torowych mistrzostw Polski juniorów młodszych.
Na zawodach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Szczecinie wygrał wyścig na 2000 m. oraz wyścig punktowy, a w parze z Pawłem Franczakiem zwyciężył w medisonie. Nie były to jedyne medale brzesko-nyskiej grupy podczas tych mistrzostw, bowiem były jeszcze dwa brązowe medale. Wojciech Pszczolarski był trzeci w wyścigu punktowym, a Dominika Żukowska taką samą pozycję zajęła w sprincie.