Brzeg: Polska vs. Szkocja U15 3:1

0

Po zremisowanym meczu 2:2 w Kluczborku, reprezentacja Polski do lat 15, rozegra dziś mecz rewanżowy z drużyną Szkotów na brzeskim stadionie. Robert Wójcik selekcjoner reprezentacji Polski U15, na dwumecz ze Szkotami powołał 20 zawodników. Będziemy dla Państwa relacjonować przebieg spotkania na żywo.

3-1

80:00 KONIEC. Brzeski stadiów znów szczęśliwy dla naszych piłkarzy. Wygrywamy ze Szkotami 3:1.

80:00 W ostatniej minucie na boisko wchodzi Mydlarz.

79:00 GOOOOL! Polacy prowadzą 3:1

Po podaniu Szweda wynik podwyższył Jastrzembski

77:00 Zmiana w Szkockim zespole. Za Thomsona wszedł Rudden

75:00 Po dośrodkowaniu Szwed strzela tuż obok bramki

75:00 Tym razem stały fragment gry dla Polaków. Mamy rzut rożny po strzale Praszelika.

73:00 Rzut rożny dla Szkotów. Polacy przechwytują i wychodzą z kontrą

72:00 MY CHCEMY GOLA ! POLACY MY CHCEMY GOLA!  Słychać na doping na trybunach brzeskiego stadionu …

71:00 Jeszcze jedna zmiana. Tym razem w szeregach Szkotów. Na boisko wbiega Church za McInroy’a

68:00 Kolejna zmiana w ekipie Polaków. Boisko opuszcza Szymon Zalewski. W jego miejsce wchodzi Jan Sieracki

66:00 Polacy próbowali kontrować długim przerzutem piłki pomijając środek pola. Zamiary naszych kadrowiczów rozszyfrowała szkocka obrona.

63:00 Ostry faul po stronie Polaków. Szkoci stworzyli groźną sytuację pod nasza bramką. W sytuacji sam na sam z Barszczem znalazł się napastnik Szkotów. Sędzia odgwizdała spalonego.

62:00 Zmiana w polskim zespole. Za Starzyckiego wchodzi Jarosz

61:00 Kolejna szarża lewą stroną boiska Jastrzembskiego. Fauluje go Freeman i za to przewinienie otrzymuje żółtą kartkę

60:00 Podwójna zmiana w zespole Szkocji. Na murawę wbiegają Hudchison i Marku

58:00 Gra ponownie przeniosła pod bramkę Szkotów

56:00 Wyspiarze próbowali zaskoczyć nasza obronę. Na spalonym złapany Middleton

54:00 Polacy nie zwalniają tempa. Gra toczy się na połowie rywali

52:00 Od linii środkowej rozpoczynają Szkoci

51:00 GOOOL ! Co się odwlecze to nie uciecze. Bramkę zdobywa strzałem zza pola karnego Mateusz Praszelik

50:00 Rzut wolny z prawej strony dla biało-czerwonych

48:00 Rzut rożny dla Polaków. Dośrodkowuje Jastrzembski. Tuż nad bramką strzela Praszelik

44:00 Polska ekipa nie pozostaje dłużna i przenosi grę pod bramkę McCracken’a

43:00 Szkoci atakują! Po akcji Middleton’a w ostatniej chwili piłkę wybija Zalewski

42:00 Po przerwie na boisku w zespole polskim, pojawili się Jastrzembski i Praszelik

41:00 Rozpoczynamy drugą część spotkania

40:00 Koniec pierwszej połowy. Mecz odbędzie się w dwóch częściach po 40 minut. A my wracamy po przerwie

38:00 Faul dla Polaków w okolicach 30 metra. Po dośrodkowaniu próbował szczelać Sinior

36:00 Na brzeskim stadionie zgromadziło się około 2000 kibiców. Doping trwa

szkocja pol brzeg 16

34:00 Przez linię obrony Szkotów, próbował przedzierać się Starzycki. Został zatrzymany wślizgiem, tuż przed oddaniem strzału

33:00 Świetna parada Barszcza uchroniła nasz zespół przed utratą bramki po strzale z 12 metrów Kelly’ego

31:00 Na trybunach słychać głośny doping polskich kibiców. Zabawa trwa … meksykańska fala !

30:00 Zamieszanie pod bramką Polaków, ale wybrnęliśmy z opresji. Od bramki rozpocznie Barszcz

29:00 Rzut rożny dla Szkotów. Dośrodkowuje McLevy

27:00 Polacy wychodzą z kontrą. Szkoci nieprzepisowo zatrzymują Przemysława Bargiela.

26:00 Po dośrodkowaniu z prawej strony Aitchisona, na piątym metrze główkował Middleton. Piła przeleciała tuż nad poprzeczną polskiej bramki.

21:00 Szkoci wycofali piłkę do bramkarza. Mateusz Szwed bezskutecznie próbował atakować goalkeepera gości

20:00 Przerwa techniczna. Ze względu na wysoką temperaturę, zawodnicy musza uzupełnić płyny.

18:00 Wyrównana walka w środku pola

szkocja pol brzeg 13

16:00 Groźna kontra Polaków. Niestety naszego napastnika powstrzymała obrona Szkotów

13:00 Szkoci znów atakują ale tym razem nieskutecznie

12:00 Gol dla Szkocji. Glen Middleton minął dwóch naszych obrońców i strzela na 1:1

10:00 Akcja Szkotów prawą stroną, ale nasza obrona była na posterunku

00:08 Obrońcy „wypuścili” Bałżeja Starzyckiego prawym skrzydłem jednak podanie było zbyt silne i nasz skrzydłowy nie doszedł do futbolówki

00:05 Szkoci przenieśli ciężar gry na połowę Polaków. W 4 minucie spotkania mieli okazję wyrównać, ale Patryk Barszcz nie dał się zaskoczyć

Zawodnicy rezerwowi:

POLSKA: Michał Gołuński (GK), Jan Sieracki, Mateusz Praszelik, Dennis Jastrzembski, Sebastian Jarosz, Michał Mydlarz, Kacper Tabiś

SZKOCJA: Josh Donaldson (GK), Stephen Welsh, Daniel Church, Eliot Watt, Kristi Marku, Kieran Freeman, Zak Rudden, Lewis Chutchison

11:45

Na murawie brzeskiego stadionu pojawili się zawodnicy obu drużyn. Trwa rozgrzewka

DSC03687 (Kopiowanie)

11:40

Znamy już wyjściowe składy obu drużyn:

POLSKA: Grzegorz Pańszczyk, Szymon Zalewski, Sebastian Walukiewicz, Mateusz Szwed, Jakub Sinior, Przemysław Bargiel (C), Patryk Barszcz, (GK), Mateusz Skrzypczak, Michał Gładysz, Marcel Stefaniak, Błażej Starzycki. Trener – Robert Wójcik

SZKOCJA: Aidan Maxwell, Jack Thomson, Jack Aitchison (C), Glen Middletom, Jon McCracken (GK), Stephen Kelly, Ewan Henderson, Ewan McLevy, Lewis Mayo, Robbie Deas, Kerr McInroy. Trener – Scott Gemmill

11:32

Dzień dobry. Rozpoczynamy relację z towarzyskiego meczu Polska vs. Szkocja. Pierwszych kibiców spotkaliśmy w mieście już na godzinę przed meczem