Tragiczna śmierć księdza z Lewina Brzeskiego? Samochód spłonął pod lasem

5

Wczoraj, 7 lipca około godziny 22:00 w Jankowicach Małych (gmina Oława) doszło do tragicznego zdarzenia. Na drodze gruntowej w okolicach lasu, spłonął pojazd. W aucie strażacy natrafili na zwęglone ciało.


 

– W dniu wczorajszym na terenie powiatu oławskiego miało miejsce zdarzenie w wyniku, którego doszło do całkowitego spalenia samochodu osobowego. Po przeprowadzonej akcji gaśniczej w środku ujawniono zwęglone zwłoki ludzkie. Na chwile obecną nie ma możliwości identyfikacji kto znajdował się w pojeździe – informuje prokurator Monika Molik z Prokuratury Rejonowej w Oławie

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że spalona Skoda może należeć do księdza rezydenta parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Lewinie Brzeskim. Od chwili zdarzenia, nikomu nie udało się skontaktować z 76-letnim  Kap. honorowym Ojca Świętego.

– Prokuratura zabezpieczyła ciało do przeprowadzenia sekcji zwłok. Najprawdopodobniej zostaną też przeprowadzone badania DNA w celu jednoznacznego potwierdzenia czy jest to osoba typowana przez nas – wyjaśnia prokurator Monika Molik.

img_2659fot . zdjęcie ilustracyjne/qbanez.wordpress.com