Liga Okręgowa, Klasa A, Klasa B, Opolska Liga Juniorów, II Liga Juniorów…
LIGA OKRęGOWA
Grupa I
Mecz zaległy: Śląsk Łubniany – Hetman Byczyna 10:2
IV kolejka: Odra II Opole – Hetman Byczyna 3:2; MKS II Kluczbork – LZS Mechnice 1:1; Polonia Domaszowice – Orzeł Źlinice 3:4; Unia Kolonowskie – Śląsk Łubniany 1:6; LZS Grodziec – LZS Gronowice 2:4; Pogoń Łosiów – Olimpia Lewin Brzeski 2:6; Piomar Przywory – Piast Brzeg 2:1; Małapanew Ozimek – Piast Nowa Wieś 1:1
1. Olimpia Lewin Brzeski 4 10 14:3
2. Piomar Przywory 4 10 9:4
3. Piast Brzeg 4 9 9:2
4. Odra II Opole 4 8 6:4
5. Śląsk Łubniany 4 7 18:6
6. LZS Mechnice 4 6 8:3
7. MKS II Kluczbork 4 6 7:4
8. Orzeł Źlinice 3 5 5:4
9. Polonia Domaszowice 4 5 6:6
10. Pogoń Łosiów 4 4 4:7
11. LZS Gronowice 4 4 6:10
12. Unia Kolonowskie 4 3 5:11
13. LZS Grodziec 4 3 4:15
14. Małapanew Ozimek 4 2 2:4
15. Piast Nowa Wieś 4 1 3:9
16. Hetman Byczyna 3 0 5:19
Grupa II
IV kolejka: Unia Reńska Wieś – Sparta Paczków 1:0; Naprzód Niezdrowice – LZS Rusocin 6:0; Victoria Cisek – Polonia Głubczyce 2:0; Pogoń Prudnik – Unia Krapkowice 2:1; Atom Grądy – Czarni Otmuchów 1:3; LZS Walce – LZS Obrowiec 2:0; Racłavia Racławice – Orzeł Dzierżysław 2:0; GKS Grodków/Michałów – LZS Piątkowice 6:1
1. GKS Grodków/Michałów 4 10 11:3
2. Naprzód Niezdrowice 4 9 13:5
3. LZS Obrowiec 4 9 11:3
4. Victoria Cisek 4 9 9:4
5. Czarni Otmuchów 4 9 9:5
6. Unia Reńska Wieś 4 9 6:4
7. Racłavia Racławice 4 7 9:5
8. LZS Rusocin 4 6 15:10
9. LZS Walce 4 6 5:8
10. Orzeł Dzierżysław 4 4 8:9
11. Pogoń Prudnik 4 4 4:5
12. Sparta Paczków 4 4 4:11
13. LZS Piątkowice 4 3 6:12
14. Atom Grądy 4 3 5:15
15. Unia Krapkowice 4 1 3:10
16. Polonia Głubczyce 4 0 2:11
KLASA A
Grupa II
II kolejka: LZS Popielów – ZKS Górażdże 2:2; Rodło Opole – Skalnik Tarnów Op. 3:1; Czarni Korfantów – Odra Kąty Op. 6:1; Rudatom Kępa – Skalnik II Gracze/Radoszowice 7:0; Victoria Dobrzyń – Polonia Karłowice 4:1; Sokół Niemodlin – TOR II Dobrzeń Wlk. 2:0; Rekapol Kościerzyce – Unia Tułowice 1:5
1. Rudatom Kępa 2 6 9:0
2. Unia Tułowice 2 6 9:3
3. Czarni Korfantów 2 6 8:2
4. Rodło Opole 2 6 5:1
Victoria Dobrzyń 2 6 5:1
6. LZS Popielów 2 4 7:3
7. Sokół Niemodlin 2 3 4:4
8. ZKS Górażdże 2 2 3:3
9. Skalnik Tarnów Op. 2 1 2:4
10. TOR Dobrzeń Wlk. 2 0 0:3
11. Polonia Karłowice 2 0 1:6
12. Odra Kąty Op. 2 0 1:8
13. Kościerzyce 2 0 2:10
14. Skalnik II Gracze 2 0 1:9
Grupa IV
II kolejka: LZS Kamienica – LZS Karłowice 3:2; Metalowiec Łambinowice – Agfa Prusinowice 2:3; LZS Konradowa – LZS Kopice 5:2; LZS Kałków – LZS Jasienica 2:3; Unia Głuchołazy – Sudety Burgrabice 5:0; Orzeł Olszanka – LZS Ścinawa Nyska 1:0; LZS Polski Świętów – Rolnik Lasocice 6:0
1. LZS Polski Świętów 2 6 12:5
2. Unia Głuchołazy 2 6 8:2
3. LZS Jasienica 2 6 7:3
4. Orzeł Olszanka 2 6 4:0
5. Agfa Prusinowice 2 4 4:3
6. LZS Kałków 2 3 4:3
7. LZS Kamienica 2 3 8:8
8. LZS Konradowa 2 3 6:6
9. LZS Kopice 2 3 5:6
10. LZS Karłowice 2 1 3:4
11. LZS Ścinawa Nyska 2 0 2:4
12. Łambinowice 2 0 3:6
13. Sudety Burgrabice 2 0 0:7
14. Rolnik Lasocice 2 0 0:9
KLASA B
II kolejka: Zryw Szydłowice – Burza Lipki 2:0; LZS Łukowice Brz. – Skorpion Lubsza 1:0; Błękitni Przecza – Parkowa Kantorowice 4:1; LZS Przylesie Dolne – Bolko Kruszyna/Prędocin 2:4; Polonia Przylesie – LZS Jankowice Wlk. 2:2; LZS Starowice – Sokół Małujowice 4:2; KS Skarbimierz – LZS Młodoszowice 3:0
1. KS Skarbimierz 2 6 5:1
2. Bolko Kruszyna/Prędocin 2 6 6:3
3. LZS Starowice 2 6 5:2
4. LZS Jankowice Wlk. 2 4 7:2
5. LZS Łukowice Brz. 2 4 3:2
6. Błękitni Przecza 2 3 5:3
7. Burza Lipki 2 3 4:2
8. Sokół Małujowice 2 3 5:4
9. Zryw Szydłowice 2 3 3:2
10. Parkowa Kantorowice 2 1 3:6
11. Polonia Przylesie 2 1 2:5
12. LZS Młodoszowice 2 0 0:4
13. Skorpion Lubsza 2 0 0:5
14. LZS Przylesie Dolne 2 0 2:9
OPOLSKA LIGA JUNIORóW
I kolejka: LZS Stare Koźle – Polonia Pogórze 2:4; Odra Opole – Start Namysłów 1:1; Polonia Głuchołazy – Rodło Opole 0:2; Motor Praszka – Koksownik Zdzieszowice 0:4; LZS Domaszkowice – MKS Kluczbork 0:3; LZS Leśnica – TOR Dobrzeń 4:1; Piast Brzeg – OKS Olesno 3:2; Polonia Głubczyce – RTS Koźle Rogi 0:2
1. Koks. Zdzieszowice 1 3 4:0
2. LZS Leśnica 1 3 4:1
3. MKS Kluczbork 1 3 3:0
4. Polonia Pogórze 1 3 4:2
5. Rodło Opole 1 3 2:0
RTS Koźle Rogi 1 3 2:0
7. Piast Brzeg 1 3 3:2
8. Start Namysłów 1 1 1:1
Odra Opole 1 1 1:1
10. OKS Olesno 1 0 2:3
11. LZS Stare Koźle 1 0 2:4
12. Polonia Głuchołazy 1 0 0:2
Polonia Głubczyce 1 0 0:2
14. TOR Dobrzeń 1 0 1:4
15. LZS Domaszkowice 1 0 0:3
16. Motor Praszka 1 0 0:4
II LIGA JUNIORóW
Grupa nyska
I kolejka: LZS Konradowa – Polonia Nysa 1:5; Plon Skoroszyce – Sparta Paczków przełożony; LZS Trzeboszowice – LZS Wojsław 2:6; LZS Żłobizna – Sudety Burgrabice 3:3; LKS Biała Nyska – Unia Reńska Wieś 0:1; GKS Grodków – Olimpia Lewin Brzeski 2:0; LKS Goświnowice – Czarni Otmuchów 0:3
1. LZS Wojsław 1 3 6:2
2. Polonia Nysa 1 3 5:1
3. Czarni Otmuchów 1 3 3:0
4. GKS Grodków 1 3 2:0
5. Unia Reńska Wieś 1 3 1:0
6. Sudety Burgrabice 1 1 3:3
LZS Żłobizna 1 1 3:3
8. Sparta Paczków 0 0 0:0
Plon Skoroszyce 0 0 0:0
10. LKS Biała Nyska 1 0 0:1
11. Olimpia Lewin Brz. 1 0 0:2
12. LKS Goświnowice 1 0 0:3
13. LZS Trzeboszowice 1 0 2:6
14. LZS Konradowa 1 0 1:5