Orlik zdobył stolicę

0
DSC06788.JPG

W niedzielę 2 października, po bardzo twardym, zaciętym i emocjonującym spotkaniu Orlik Brzeg pokonał w stolicy AZS UW Warszawa 3:5.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. Wyrównał Słoweniec Jovica Todić, a wynik do przerwy ustalił Tomasz Rabanda, dwukrotnie zakładając siatki bramkarzowi AZS-u. Druga połowa na remis, dający zwycięstwo w całym meczu 5:3. W niej do siatki trafiali Karnatowski i Ujas. Trzy asysty zaliczył Marcin Kucharski.

AZS UW Warszawa – Orlik Brzeg Futsal Team 3:5 (1:3)

1:0 – Jakub Mykowski 9′; 1:1 – Jovica Todić 13′; 1:2 – Tomasz Rabanda 16′; 1:3 – Tomasz Rabanda 17′; 1:4 – Stefan Karnatowski 26′; 2:4 – Grzegorz Och 28′; 3:4 – Rafał Klimkowski 35′; 3:5 – Paweł Ujas

Orlik: Raczkowski – Todić, Łobodzieć, Fabijaniak, Ujas, Kucharski, Karnatowski, Zagórski, Rabanda.